Silesion.PL

serwis informacyjny

Polska-Anglia: Gol Polaków to Twoja wygrana w SuperBet

Polska anglia Gol Polakow to Twoja wygrana w SuperBet 2021

Polska anglia Gol Polakow to Twoja wygrana w SuperBet 2021

Stawiasz na Polskę w SuperBet, wygrywasz jeśli strzeli gola!

Załóż konto w Superbet z kodem LEGBUK, wpłać pierwszy depozyt o minimalnej wartości 50 PLN i wnieś swój pierwszy zakład singiel na wygraną Polski w meczu z Anglią stawiając maksymalnie 50 PLN. Jeżeli Polacy strzelą gola, bukmacher Superbet wypłaci Ci wygraną z kuponu w formie bonusu bez względu na końcowy wynik spotkania.

Pamiętaj! Rejestrując konto dostajesz na start bonus powitalny 100% od pierwszego depozytu do 200 PLN, a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 1300 PLN!

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto w Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Na start otrzymujesz także bonus 200 zł, a jeżeli pierwszy tydzień gry zakończysz na minusie, otrzymasz Cashback do 1300 zł.

Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „Gol Polaków to Twoja wygrana”

 1. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon singiel zawarty po założeniu konta.
 2. Na kuponie musi znajdować się typ na wygraną Polski (zakład z grupy „Mecz – 1”).
 3. Nagroda w tej promocji to wygrana z kuponu wypłacona w formie bonusu Przykład: Jeżeli Gracz postawi pierwszy kupon po założeniu konta stawiając np. 50 PLN na zwycięstwo Polski w regulaminowym czasie gry po regularnym kursie w ofercie (np. 4.75) i Polska strzeli co najmniej jednego gola, Gracz otrzyma wygraną za kupon w formie bonusu pomniejszoną o wartość podatku.
 4. Jeżeli stawka kuponu przekroczy 50 PLN, na poczet obliczeń kwoty bonusu zostanie uwzględniona kwota 50 PLN.
 5. W przypadku, gdy Polska strzeli gola i wygra mecz, Uczestnik promocji otrzyma wygraną z kuponu oraz wygraną w formie bonusu w ramach promocji „Gol Polaków to Twoja wygrana”.
 6. Zakłady zaliczają się do udziału w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 7. Bonus zostanie przelany na konto Gracza 72 godzin po zakończeniu promocji.
 8. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 9. Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań opisanych w punkcie 4 Regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
 10. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus „Gol Polaków to Twoja wygrana”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu „Gol Polaków to Twoja wygrana” nie zostaną aktywowane.
 11. Gracz może anulować bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
 12. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem „Gol Polaków to Twoja wygrana” środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 13. Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane środki z depozytowego salda, a następnie środki z przyznanego bonusu.

Zasady Obrotu Bonusem z Promocji „Gol Polaków to Twoja wygrana”

 1. Bonus można wykorzystać na zakłady pojedyncze z minimalnym kursem 1.80.
 2. Bonus można wykorzystać na zakłady akumulowane z minimalnym łącznym kursem 1.80 oraz z minimalnym kursem dla każdego wydarzenia równym 1.30.
 3. Bonus można wykorzystać na zakłady systemowe tylko wtedy, gdy łączny kurs na najmniejszą kombinacje wynosi co najmniej 1.80.
 4. Bonus można wykorzystać wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo („live”), które znajdują się w ofercie Organizatora.
 5. Bonus nie może być wykorzystany do umieszczenia kuponów zawierających mecze z „Super Kursy” lub do umieszczania kuponów zawierających wydarzenia z wirtualnych sportów.
 6. Bonus nie może być także wykorzystany na kupony anulowane lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego.
 7. Środki uzyskane z Bonusu będą przelane z konta bonusowego na konto depozytowe Gracza w przypadku, gdy Gracz dokona 3-krotnego obrotu wartością bonusu (zakłady zaliczają się do Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza).
 8. Jeśli warunki przyznania Bonusu nie zostaną spełnione w ciągu 7 dni od daty jego zaakceptowania, wartość Bonusu z salda bonusowego i powiązane z tymi środkami wygrane zostaną anulowane.
 9. Gracz nie może wypłacić środków z salda bonusowego dopóki nie zostaną spełnione warunki Regulaminu. Jeśli Bonus został anulowany lub wygasł, wartość Bonusu i jego wygranych zostanie anulowana.
 10. Kupony anulowane lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego nie będą zaliczane na poczet obrotu.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024