Silesion.PL

serwis informacyjny

Freebet za gola, asystę i podanie Modrić w meczu Chorwacja – Maroko w Go+Bet

Freebet za gola asyste i podanie Modric w meczu Chorwacja Maroko w Go Bet

Freebet za gola asyste i podanie Modric w meczu Chorwacja Maroko w Go Bet

Chorwacji ostatecznie nie udało się powtórzyć wyniku z 2018 roku, ale wciąż reprezentacja z Bałkanów ma szansę na brązowy medal! Liderem zespołu jest oczywiście Luka Modrić. Jak piłkarz Realu zaprezentuje się na tle Maroka? Poprowadzi swoją drużynę do zwycięstwa? Im lepiej zagra, tym większego freebeta otrzymasz w GoPlusBet! Sprawdź warunki.

Skorzystaj z naszej promocji i trzymaj kciuki za Lukę Modricia. To od ich występu będzie zależeć, ile freebetu otrzymasz! Maksymalnie jest to 100 PLN za zagranie za zaledwie 39 PLN. Jak to zrobić?

  • Zarejestruj konto w GOplusBET z specjalnym kodem rejestracyjnym BONUSPLUS ;
  • Zagraj za dokładnie 39 PLN z salda depozytowego kupon SOLO na jedno zdarzenie z oferty przedmeczowej Chorwacja – Maroko.
  • Minimalny kurs zdarzenia musi wynosić 1.70.
  • Zrobione? To kibicujemy Modriciowi! Za każdego gola lub asystę bukmacher płaci 10 PLN, ponadto 2 podania pomocnika to dodatkowe 1 PLN do freebetu.
  • Maksymalna kwota freebetu to 100 PLN.

Kwota freebetu wyliczana jest na podstawie raportu pomeczowego z oficjalnej strony FIFA.

Regulamin promocji na stronie GoPlusBet

Jak wykorzystać freebet?

Freebet w odróżnieniu od salda bonusowego nie jest widoczny w bilansie konta. Możesz za to zajrzeć na na swoje konto, a następnie przejść do zakładki “DOSTĘPNE BONUSY”. 

Tutaj dowiesz się, jakie freebety znajdują się na Twoim koncie. Poznasz zasady wykorzystania danego bonusu, a także jego wysokość. 

Co dalej? Po utworzeniu kuponu sprawdź pole pod informacją o całkowitej stawce i możliwej wygranej. Jeśli posiadasz na swoim koncie freebet, dowiesz się o tym za pomocą komunikatu “FREE BET DOSTĘPNY”. Następnie przesuń suwak, który na poniższej grafice oznaczony jest czerwoną strzałką. Następnie pojawią się wszystkie freebety, które posiadasz na swoim koncie.

Należy wybrać ten, który chcesz wykorzystać dla danego kuponu. Pamiętaj o tym, by spełniał warunki opisane w zakładce “DOSTĘPNE BONUSY”. 

GOPLUSBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

GoPlusBet jest legalnym, polskim bukmacherem. Działa na podstawie zezwolenia (PA11.6831.11.2021) wydanego przez Ministra Finansów w dniu 29 listopada 2021 r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024