Silesion.PL

serwis informacyjny

forBET tnie ryzyko na Ligę Europy – Kalendarz Adwentowy forBET #13

Kalendarz Adwentowy – 13 grudnia

Już dziś ostatnia kolejka fazy grupowej Ligi Europy i 13 dzień adwentu, który u nas z pewnością nie będzie pechowy! Zagraj kupon z min. 8 zdarzeniami pochodzącymi z dzisiejszej oferty meczów Ligi Europy, a bukmacher forBET zetnie ryzyko pomyłki!

Pytasz jak? Jeżeli Twój kupon będzie miał 1 błąd forBET zwróci Ci całą stawkę. W przypadku 2 błędów możesz liczyć na zwrot połowy stawki. Prawda, że 13 nie jest jednaka taka pechowa?

Regulamin promocji:

1. Kupon musi zostać zawarty w dniu 13.12

2. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 13.12, do godziny 23:59.

3. Kupon musi zostać zawarty za DOKŁADNIE 99 PLN.

4. Na kuponie musi znaleźć się min. 8 zdarzeń. Wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z dzisiejszej oferty meczów Ligi Europy.

5. Co najmniej 8 zdarzeń na kuponie musi mieć kurs 1.3 lub wyższy.

6. Zwrot całej stawki nastąpi w przypadku, gdy nietrafiony okaże się jeden mecz. Jeżeli nietrafione będą dwa zdarzenia, to gracz otrzyma zwrot połowy stawki.

7. Do promocji nie zaliczają się kupony systemowe.

8. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe.

9. Kupony z zakładami typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu, nie zaliczają się do promocji.

10. Bonusy znajdą się na kontach graczy do piątku (14.12), do godziny 23:59.

11. Bonusem należy obrócić 4x po kursie min. 2.0 w ciągu 30 dni. Jeżeli bonus trafi do kolejki, to należy go aktywować w ciągu 30 dni.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author