Silesion.PL

serwis informacyjny

forBET pojedzie kolejny sezon z Włókniarzem Częstochowa

W środę (12 grudnia) w siedzibie firmy SGP- Sorting Group Poland Sp. z o.o. odbyła się konferencja prasowa Włókniarza Częstochowa. Miejsce spotkania z przedstawicielami mediów nie było przypadkowe. Podczas konferencji poinformowano bowiem o przedłużeniu umowy sponsorskiej na nazwę częstochowskiego stadionu. W efekcie przez kolejne 3 lata obiekt przy ulicy Olsztyńskiej nosił będzie nazwę SGP Arena Częstochowa.

Oprócz sponsora stadionu poinformowano także o dwóch innych wiodących darczyńcach naszego klubu. Drugi rok z rzędu sponsorem tytularnym częstochowskiej drużyny będzie bowiem forBET – legalny polski bukmacher oferujący zakłady na zdarzenia sportowe, zakłady live oraz sporty wirtualne. Drużyna w PGE Ekstralidze dalej startować będzie więc jako forBET Włókniarz Częstochowa.

Włókniarz wzbudza zainteresowanie. Jest numerem jeden, jeśli chodzi o frekwencję na stadionie. Poza tym kibice chętnie oglądają jego mecz w telewizji. Tak więc nasza decyzja była bardzo prosta. Podobnie chyba było w przypadku klubu powiedział Paweł Majewski z firmy “forBET”.

Sponsorem tytularnym została z kolei zielona-energia,com. Firma ta wykonuje m.in. montaż zestawów fotowoltaicznych, które dają oszczędności w rachunkach za ciepłą wodę, prąd i ogrzewanie. Nowy sponsor Włókniarza podobną inwestycję wykona na naszym obiekcie. Tym samym SGP Arena Częstochowa będzie pierwszym obiektem sportowym w Polsce, wyposażonym w tego typu ekologiczny system.

Na spotkaniu z mediami obecne były również władze Miasta Częstochowy z Wiceprezydentem Jarosławem Marszałkiem na czele. Miejski ratusz od lat wspiera częstochowski żużel i wierzymy, że podobnie będzie w kolejnych latach.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024