Silesion.PL

serwis informacyjny

„Filantrop Polski” dla Totalizatora Sportowego!

Firmy, których działalność przyczyniła się do rozwoju Polski, zostały wyróżnione przez Polskie Radio Nagrodami Gospodarczymi. Wśród laureatów znalazł się także Totalizator Sportowy, który zajął 1 miejsce w kategorii „Filantrop Polski” w rankingu Nagród Gospodarczych Polskiego Radia 2019. Właściciel marki LOTTO został nagrodzony za wspieranie sportu i promowanie aktywnego stylu życia.

Jak wiemy, filantropia to bezinteresowne niesienie pomocy innym. Totalizator Sportowy poprzez Fundację LOTTO im. Haliny Konopackiej czyni to z dumą każdego dnia. Bardzo się cieszę, że zostało to zauważone i docenione – powiedziała, odbierając 13 czerwca statuetkę, Rzecznik Prasowa Aida Bella.

Organizatorem rankingu oraz gali, podczas której wręczono nagrody jest Naczelna Redakcja Gospodarcza Polskiego Radia. Dzisiaj spotykamy się już po raz trzeci, aby wręczyć te cenne wyróżnienia. Trafią one do rąk najlepszych polskich przedsiębiorców. To właśnie te osoby pokazały, że można efektywnie, z dużymi sukcesami, prowadzić biznes w Polsce, a także promować naszą ojczyznę na arenie międzynarodowej, dając przykład innym krajom – podkreślił Andrzej Rogoyski, prezes Polskiego Radia.

W kapitule Nagród Gospodarczych Polskiego Radia zasiadają między innymi: Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju, Cezary Kazimierczak, prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, Elżbieta Mączyńska, prezes Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, Marcin Roszkowski, prezes Instytutu Jagiellońskiego i Andrzej Rogoyski, prezes zarządu Polskiego Radia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author