Silesion.PL

serwis informacyjny

FFF MMA 2: Dariusz Kaźmierczuk chce walki z Gregiem Collinsem

Nowa organizacja mieszanych sztuk walki czyli FFF – Free Fight Federation przyciąga do klatki ludzi znanych z pierwszych stron gazet, rozpoznawalnych medialnie, z ciekawą historią życia, którzy chcą się sprawdzić w najtwardszej formule sportów walki.

Pierwsza gala FFF odbędzie już za tydzień 8 czerwca w hali MOSiR w Zielonej Górze. Kto wystąpi na drugiej gali? Swoją gotowość zapowiada Dariusz Kaźmierczuk , który chciałby zawalczyć z Gregiem Collinsem.

źródło: facebook.com/dariusz.kazmierczuk

Szymon Kołecki, który zadebiutował w MMA walką z Kaźmierczukiem, w wywiadzie na YT dla kanału MMAPLtv (12:30 minuta nagrania) powiedział, że kibicuje pomysłowi, aby Gregiem Collins stanłą na przeciwko Dariuszowi Kaźmierczuk, podczas następnej gali FFF

Szymon Kołecki, złoty i srebrny medalista olimpijski w podnoszeniu ciężarów, w debiucie w profesjonalnej lidze MMA pokonał Dariusza Kaźmierczuka przez techniczny nokaut w 33. sekundzie walki na gali w podwarszawskich Łomiankach.

 

Na zdjęciu: Dariusz Kaźmierczak i Szymon Kołecki

Dariusz Kazmierczuk dotychczas walczył z Fryderykiem Dąbal (dwa razy), Szymonem Kołeckim, Jurijem Bybochkin, Michałem Labus, Antonim Shimuk, Adamem Niedźwiedź i Kamilem Ksepka
źródło: freakmma.pl

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024