Silesion.PL

serwis informacyjny

Extra Pensja BETFANa wciąż do zgarnięcia + zmiana w ofercie

BETFAN  EXTRAPensja

BETFAN EXTRAPensja

Przerwa reprezentacyjna nie przyniosła żadnych roszad trenerskich w Ekstraklasie, więc od jutra piłkarze wznawiają rywalizację o punkty, a trenerzy o EXTRA PENSJĘ, czyli 50 tysięcy złotych od BETFAN! Pisaliśmy o tej akcji w artykule Extra Pensja dla trenera – szkoleniowcy Ekstraklasy walczą o 50 tysięcy 28 sierpnia 2020 roku.

Analitycy legalnego polskiego bukmachera BETFAN wyciągnęli wnioski po pierwszych meczach nowego sezonu i wskazują, kto w aktualnej chwili ma największe szanse na historyczne zwycięstwo w naszej akcji.

Nie jest tajemnicą poliszynela, że przerwa na reprezentację jest doskonała dla prezesów klubów Ekstraklasy do wprowadzania pewnych zmian personalnych – w szczególności tych na ławkach trenerskich.

EXTRA PENSJA DLA TRENERA, którą oferuje legalny polski bukmacher BETFAN, też póki co nie skusiła żadnego ze szkoleniowców. Nie pozostało nam nic innego jak obserwacja zmian pozycji poszczególnych osób, które są odpowiedzialne za prowadzenie pierwszych zespołów, występujących w Ekstraklasie.

WĄS&KOKS ZAANGAŻOWANI W OBSERWACJE

A propos obserwacji: znany i lubiany duet Wąs&Koks postanowił ruszyć z serialem pt. „Sekrety trenerów”, w którym dwaj główni bohaterowie – Piotr i Michał – zastanawiają m.in. nad tym, kto jako pierwszy zgarnie EXTRA PENSJĘ DLA TRENERA. Podstawą ich rozważań są wyliczenia analityków legalnego polskiego bukmachera BETFAN.

KTO NAJBLIŻEJ DO ZGARNIĘCIA EXTRA PENSJI DLA TRENERA?

Wg analityków BETFAN największe szanse na zgarnięcie EXTRA PENSJI DLA TRENERA ma Dariusz Skrzypczak, trener Stali Mielec (15.5%). Tuż za nim plasuje się trener drugiego z beniaminków, Piotr Tworek (14.5%). Forma, a właściwie jej brak, Legii Warszawa też nie uszła uwadze analityków legalnego polskiego bukmachera, dlatego też Aleksandar Vuković zamyka podium z wynikiem 14 procentowych szans na zgarnięcie EXTRA PENSJI DLA TRENERA. Z drugiej strony wg sondy ESATROLLS to Serb ma największe szanse na kontrakt z BETFAN na 50 tysięcy miesięcznie (32.7%)

Co zyskam, wpisując kod bonusowy LEGALNY100 w BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne.

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Jedno jest pewne, emocje będą nam towarzyszyć do samego końca, a kiedy on nastąpi to… tylko prezesi klubów Ekstraklasy to wiedzą.

Kto zgarnie extra pensję dla trenera?

TrenerAnalitycy BetfanSonda Esatrolls
D. Skrzypczak – Stal Mielec15.5%2.52%
P. Tworek – Warta Poznań 14.5%5.77%
A. Vuković – Legia Warszawa 14%32.7%
A. Skowronek – Wisła Kraków 10%10.3%
R. Sobolewski – Wisła Płock 8.5% 14%
D. Żuraw – Lech Poznań 7.5%2.06%
K. Brede – Podbeskidzie6%4.31%
P. Stokowiec – Lechia Gdańsk 5%3.72%
M. Sevela – Zagłębie Lubin 4%4.38%
B. Zając – Jagiellonia Białystok 4%8.16%
K. Runjaić – Pogoń Szczecin 3%3.78%
W. Fornalik – Piast Gliwice 3%0.40%
M. Papszun – Raków Częstochowa 2%1.66%
M. Brosz – Górnik Zabrze
1%1.13%
V. Lavicka – Śląsk Wrocław
1%1.59%
M. Probierz – Cracovia 1%3.52%

Mam również ważną informację związaną ze ZMIANĄ W OFERCIE bonusowej BETFAN. Od dziś zasady kwalifikacji do gry bez podatku różnią się nieco od dotychczasowych.

Graj tak jak chcesz, a legalny polski bukmacher BETFAN po prostu powiększy Twoją wygraną – 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. ZAWSZE. DODAJE +14% DO WYGRANYCH. Dzięki temu w praktyce płaci podatki za Ciebie!

Aby wziąć udział w promocji musicie spełniać następujące warunki:

  • Krok 1 – tworzysz kupon
    Tworzysz swój kupon dodając wybrane przez Ciebie zdarzenia. Tak po prostu, resztę Betfan załatwi za Ciebie.
  • Krok 2 – 14% więcej
    Jeśli wszystkie zdarzenia na Twoim kuponie będą kwalifikowały się do warunków promocji – tj. kursy wszystkich zdarzeń na kuponie będą na poziomie 1.35 lub wyższym – zmieni się współczynnik na 1, a więc Twoja wygrana rośnie o 14%
  • Krok 3 – nowy kupon
    Może jeszcze jeden kupon? W Betfan możesz wygrywać więcej bez ograniczeń. Tak po prostu, grasz kiedy chcesz i zgarniasz ile chcesz. ZAWSZE.

Kursy minimum 3 zdarzeń na kuponie będą na poziomie 1.35 lub wyższym.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author