Silesion.PL

serwis informacyjny

Extra Bonus na mecz Polska – Izrael

Przed naszą reprezentacją czwarte spotkanie w eliminacjach do EURO 2020. U siebie, w Warszawie Polacy zmierzą się z depczącą nam po piętach w grupie reprezentacją Izraela. Na murawę wybiegną również inne reprezentacje, które będą walczyły o punkty w swoich grupach. Na papierze, ciekawe spotkanie odbędzie się w Madrycie, w którym Hiszpanie zmierzą się ze Szwecją.

Specjalnie na tę okazję zakłady bukmacherskie forBET przygotowały promocję Ekstra Bonus! Jest to bonus od depozytu, którym wystarczy obrócić JEDNOKROTNIE! Jeden pewniaczek i można wypłacić środki!

Zasady promocji:

 1. Gracze, którzy wpłacą środki w dniu 10.06.2019 od godziny 00:00 do 23:59 otrzymają bonus 50% do kwoty 500 PLN.
 2. Minimalna kwota depozytu 20 PLN.
 3. Maksymalna kwota bonusu 500 PLN, czyli za depozyty powyżej 1000 PLN gracz otrzyma 500 PLN bonusu.
 4. Przed odblokowaniem bonusu należy obrócić depozytem. Należy dokonać jednokrotnego obrotu kwotą równą kwocie depozytu po kursie min. 2.0.
 5. Do obrotu depozytem nie zaliczają się kupony systemowe oraz zakłady WIRTUALNE II.
 6. Obrót depozytem/bonusem zostaje zaliczony w momencie rozliczenia kuponu. Moment zagrania NIE oznacza zaliczenia obrotu depozytem/bonusem.
 7. Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych.
 8. Bonus zostanie przyznany automatycznie i będzie zablokowany do momentu spełnienia warunków obrotu depozytem.
 9. Środkami bonusowymi należy obrócić JEDNOKROTNIE CAŁĄ KWOTĄ BONUSU (jeden kupon). Kuponem:
 10. a)singiel z kursem min. 2.0,

lub

 1. b)AKO, w którym minimalny kurs zdarzenia to. 2.0
 2. Czas na obrót bonusem wynosi 7 dni od momentu pojawienia się bonusu na saldzie bonusowym w aktywnym bonusie. Bonus oczekuje na gracza w kolejce przez 7 dni (od momentu przyznania).
 3. Kupony z zakładami typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu oraz zakłady na zawodników nie zaliczają się do obrotu bonusem.12.Bonus zostanie przyznany tylko od pierwszej wpłaty w dniu 10.06.2019.
 4. Promocją nadrzędną jest promocja forBET2000. Gracze, którzy jeszcze nie skorzystali z tej promocji w pełni w pierwszej kolejności otrzymają bonus z jej tytułu. Obrót z depozytów pod promocję forBET2000 nie będzie liczony do dzisiejszej (10.06.2019) promocji od depozytu.
 5. Promocja bonusu od depozytu nie łączy się z indywidualnymi promocjami otrzymywanymi drogą mailową i/lub SMS.15.Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem.
 6. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.
 7. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.
 8. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024