Silesion.PL

serwis informacyjny

English Breakfast, a później Tea Time czyli angielski Christmas Time z forBET!

Boxing Day +14% oraz Combo Expert 26 grudnia

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Kiedy w Anglii lat 30-stych panował kryzys i klasę robotniczą nie zawsze było stać na spożywanie 3 posiłków dziennie jej przedstawiciele wyjątkowo dbali o to, aby ich śniadanie było jak najbardziej obfite. W porównaniu ze skromnym francuskim śniadaniem, brytyjska uczta jawi się jako olbrzymia, wysokokaloryczna i bardzo tłusta. Dokładnie tak samo jak nowa promocja English Breakfast!

Klienci, którzy w okresie od 26.12.18 do 02.01.19 w godzinach śniadaniowych zagrają zdarzenia z oferty Premier League mogą liczyć na tłusty bonus – forBET zwiększy ich wygraną o 14%! Aby wziąć udział w promocji, gracz musi dodać do kuponu specjalne zdarzenie „Wygrywaj +14%”, które znajduje się w zakładce Premier League, a jego kupon musi zawierać min. 3 zdarzenia.

Jeśli jednak angielskie śniadanie to za mało, zapraszamy Was w iście wyspiarskim stylu na najsławniejszy, popołudniowy napój świata!

  • Sir would you like a cup of tea?
  • Yes?

Ok, w takim razie kelner zaraz poda herbatę, a my już podajemy zdarzenia COMBO EXPERT! W okresie trwania promocji English Breakfast zakłady bukmacherskie forBET stworzą specjalne zdarzenia Combo Expert na każdą kolejkę Premier League! Wypij kubek pysznego earl grey’a i rozgrzej się emocjami najlepszej ligi świata razem z forBET!

Zdarzenia znajdują się w specjalnej zakładce COMBO EXPERT.

Regulamin promocji :

1 Promocja obowiązuje od 26.12.18 do 02.01.19 w godzinach 6:00-11:00.
2. Do promocji zaliczają się tylko zdarzenia z oferty Premier League.
3. Aby wziąć udział w promocji, Klient musi dodać do kuponu specjalne zdarzenie „Wygrywaj +14%” o kursie 1.14, które znajduje się w zakładce Piłka nożna>Anglia> Premier League.
4. Kupon musi zwierać min. 3 zdarzenia, a jednym z nich musi być zdarzenie „Wygrywaj +14%” z kursem 1.14.
5. W promocji biorą udział tylko kupony PRZEDMECZOWE.

6. W promocji nie biorą udziału kupony systemowe.
7. W promocji nie biorą udziału kupony zagrane na Sporty Wirtualne
8. W promocji nie biorą udziału kupony zagrane za środki bonusowe
9. Rozliczenie zdarzenia „Wygrywaj +14%” nastąpi codziennie o godzinie 11:00.
10. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej promocji lub dopuszczających do udziału w promocji.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024