Czyżewska vs Karaseva. Ostatnie starcie dodane do karty walk gali XTB KSW 77Czyżewska vs Karaseva.

Czyzewska vs Oleksandra Karaseva XTB KSW 77

Jedenasty pojedynek został dodany do karty walk gali XTB KSW 77. Zmierzą się w nim dwie młode, efektownie walczące zawodniczki, które swoją konfrontacją otworzą grudniową galę. Utytułowana Wiktoria Czyżewska (1-0, 1 KO) skrzyżuje rękawice z niepokonaną w zawodowym MMA Oleksandrą Karasevą (2-0, 2 KO). Pojedynek pań w kategorii koguciej odbędzie się 17 grudnia Arenie Gliwice. #Gliwice Gala XTB KSW 77 jest już wyprzedana. Bilety na XTB KSW 78 w sprzedaży na eBilet.pl.

Wiktora Czyżewska w październiku tego roku zadebiutowała w zawodowym MMA i na gali TFL w efektownym stylu rozbiła rywalkę już w pierwszej minucie pojedynku. Zawodniczka z Końskich rozpoczyna marsz przez zawodowy świat MMA, ale ma już na koncie wiele sukcesów w sporcie amatorskim. Zdobyła między innymi tytuł mistrzyni Polski i Europy Amatorskiej Ligi MMA i jest wielokrotną medalistką innych turniejów. Wywalczyła również tytuł mistrzyni Polski w kickboxingu oraz złoty medal mistrzostw Polski ADCC. Wiktoria znana jest ze swojego efektownego stylu walki i częstego wygrywania przez nokauty.

Oleksandra Karaseva pozostaje niepokonana w zawodowym MMA. W profesjonalnych bojach zadebiutowała w zeszłym roku. Do tej pory wygrała dwie walki i obie zakończyła przez nokaut. Ukrainka ma również na swoim koncie starcia amatorskie. W tym roku zanotowała bardzo udany występ podczas mistrzostw Europy organizacja GAMMA, gdzie wywalczyła złoty medal w dwóch formułach. Starcie na gali KSW będzie dla Oleksandry pierwszym zawodowym pojedynkiem stoczonym w Polsce.