Silesion.PL

serwis informacyjny

Zusje opublikowała singel „Marshmallow”!

Influencerka znana z walk dla freakowej federacji FAME MMA opublikowała właśnie nowy utwór.

„Marshmallow” już stał się hitem! Utwór, który łączy w sobie elementy dance’u i trap house’u, szturmem wdarł się na streamingowe listy przebojów i z dnia na dzień bije kolejne rekordy odtworzeń! Świetne wyniki nie powinny dziwić, ponieważ artystka cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Na Instagramie ma 1,4 miliona followersów, a na TikToku obserwuje ją ponad 370 tysięcy osób! Popularnością cieszy się nie tylko w Polsce, ale także w Rosji i Turcji, gdzie również notuje ogromne streamowe przyrosty.

Pamela Zusje Astafiewa urodziła i wychowała się w Polsce, lecz w jej żyłach płynie ukraińska, rosyjska oraz chińska krew. Nic więc dziwnego, że od zawsze czuła, że jest tzw. obywatelką świata. Jej życiową wizytówką jest cytat z nowego utworu: „Twój przeciwnik powinien się wkurzyć”, ponieważ Zusje jest prawdziwą fighterką! Stoczyła już kilka widowiskowych walk dla federacji FAMEMMA, a jej ostatnie starcie obejrzało prawie 3,5 miliona widzów! Na co dzień, artystka stara się być wojowniczką w każdej dziedzinie życia, ponieważ jej historia niestety nie jest piękną bajką. Jako dziecko, dorastała w trudnym środowisku, popadła w nałóg narkotykowy. Dużo podróżowała, szukając swojego miejsca w życiu i próbując zrozumieć samą siebie. W międzyczasie jej nałóg się pogarszał, przez co popadła w konflikty z prawem i została skazana za pobicie… Nic nie zapowiadało świetlanej przyszłości. Jednak, jak na wojowniczkę przystało, postanowiła zawalczyć o swoje życie i odbić się od dna. Terapia, wsparcie mamy oraz ciężka praca sprawiły, że Zusje odżyła i diametralnie się zmieniła. Obecnie znajduje się wśród topowych influencerów w Polsce i jest ikoną freakowej federacji mieszanych sztuk walki. Taka przemiana udowadnia, że zwycięstwo jest wpisane w jej DNA, zarówno w muzyce, w walce jak i na każdym innym życiowym polu.

Na co dzień wspiera ją utalentowany zespół producentów Pelikana, który ugruntował swoją pozycję na rynku muzycznym, dzięki produkcjom dla artystów takich jak Alle Farben, Robin Schulz i Sarah Connor. Obecnie artystka przygotowuje się do następnego starcia w FAME MMA oraz pracuje nad nowymi utworami, które ukażą się już niebawem! Więcej na: facebook.com/ZUSJE

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023