Silesion.PL

serwis informacyjny

Co to jest Fuks Kreator w zakładach Fuksiarz?

Fuksiarz Fuks Kreator

Fuksiarz Fuks Kreator

Fuks Kreator w legalnych zakładach Fuksarz PL, czyli sposób na zostanie artystą w świecie bukmacherki. Stwórz zakład szyty na miarę. Wybierz różne zdarzenia w ramach jednego meczu piłkarskiego i graj z wyższym kursem. Można połączyć je z innymi, standardowymi zdarzeniami. W tym także z innych dyscyplin.

Na czym polega Fuks Kreator?

Fuks Kreator to funkcja niespotykana dotychczas na naszym rynku bukmacherskim, która umożliwia łączenie kilku zdarzeń (np. sportowych) z jednego spotkania na kuponie z większym kursem. Typerzy mogą stworzyć tym samym swój własny zakład wzajemny. Gracze w Fuksiarzu mogą wykorzystać następującą kombinację:

Dowolne zdarzenie z meczu + zakłady na rzuty rożne + zakłady na kartki.

Przykłady zastosowania Fuks Kreatora

Za przykład weźmiemy sobie hipotetyczne spotkanie piłkarskie we włoskiej Serie A pomiędzy Juventusem a Bologną:

  • Juventus wygra + powyżej 8.5 rożnych + powyżej 3.5 kartki
  • Obie drużyny strzelą gola + poniżej 9.5 różnych + czerwona kartka w meczu
  • Powyżej 2.5 gola w meczu + więcej rzutów rożnych wykonanych przez Juventus + pierwsza kartka w meczu: Bologna

Poniżej przykładowy kupon w ramach promocji Fuksiarza pod nazwą „Fuks Kreator”:

Typer w Fuksiarzu może skorzystać także z tylko dwóch (2) kombinacji i połączyć:

  • dowolne zdarzenie z meczu + zakład na kartki
  • dowolne zdarzenie z meczu + zakład na rzuty rożne
  • zakład na kartki + zakład na rzuty rożne

Wymagane do zagrania łączonego kuponu będzie dodanie pozycji z sekcji “Zakłady specjalne”. Innymi słowy gracz musi dodać zdarzenie „Dodaj zdarzenie do kuponu!” z kursem 1,01. Zakłady z Fuks Kreatora dostępne są na spotkania piłki nożnej i mogą być łączone z innymi, standardowymi zdarzeniami ( w tym także z innych dyscyplin). Nie ograniczają gracza jedynie do zakładu specjalnego.

Podsumowując Fuks Kreatora

W legalnych polskich zakładach bukmacherskich Fuksiarz PL oferta Fuks Kreator to oryginalna promocja dla typujących graczy, którzy chcą zwiększyć nie tylko kurs ale także emocje i postawić kilka zakładów na jedno spotkanie w ramach tego samego kuponu. Typer ma wpływ na ostateczny kształt kuponu i może poczuć się jak prawdziwy bukmacher, personalizując swój wymarzony zakład. Możesz stworzyć kupon bukmacherski szyty na miarę.

  • wyższy kurs
  • większe możliwości
  • emocje bez końca!

Fuksiarz PL działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów dnia 9 grudnia 2020 roku na okres 6 lat. Nr zezwolenia: PS4.6831.1.2020 z późniejszymi zmianami. Pamiętaj, że udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia. Hazard może prowadzić do uzależnienia i nieść ze sobą konsekwencje jak każde inne uzależnienie.

Fuks Kreator – co to?

Fuks Kreator to wyjatkowa oferta polskiego bukmachera Fuksiarz, która pozwala na łączenie kilku zdarzeń z jednego spotkania na kuponie z większym kursem.

Co muszę zrobić, by dołączyć Fuks Kreatora do kuponu?

Wymagane do zagrania łączonego kuponu poprzez dodanie pozycji z sekcji “Zakłady specjalne”. Typer na stronie Fuksiarz PL musi dodać zdarzenie „Dodaj zdarzenie do kuponu!” z kursem 1,01.

Jakie dyscypliny dostępne są w ofercie Fuks Kreator?

Zakłady z Fuks Kreatora dostępne są na spotkania piłki nożnej i mogą być łączone z innymi, standardowymi zdarzeniami ( w tym także z innych dyscyplin). Nie ograniczają gracza jedynie do zakładu specjalnego.

Jaki jest najlepszy kod rejestracyjny w Fuksiarz PL?

Aby skorzystać z najszerszej oferty legalnego w Polsce bukmachera Fuksiarz PL, wpisz w polu „kod rejestracyjny” słowo LEGBUK

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author