Silesion.PL

serwis informacyjny

Chemeko-System partnerem tytularnym Gwardii Wrocław

Chemeko System partnerem tytularnym Gwardiai Wroclaw

Chemeko System partnerem tytularnym Gwardiai Wroclaw

Spółka, która od ponad 20 lat dba o czystość Wrocławia została partnerem tytularnym wrocławskiej Gwardii. To kolejne działania Chemeko-System, które przyczyniają się do wspierania lokalnego sportu.

W czerwcu informowaliśmy, że Chemeko-System zostało partnerem tytularnym sekcji Academy oraz Beach Voleyball. Teraz udało się dopiąć wszystkich formalności i nazwa spółki znajdzie się także w nazwie pierwszej drużyny Gwardii Wrocław. 

— Stawiamy na wrocławski sport już od kilku lat. Jest to dla nas ważne, ponieważ Chemeko-System to wrocławska firma i chcemy wspierać lokalne inicjatywy. Nasza pomoc zaczęła się już około 6 lat temu. To wtedy postawiliśmy na wrocławski żużel i Betard Spartę Wrocław. Później zaczęliśmy wspierać Śląsk Wrocław, a teraz wspieramy także Gwardię Wrocław. Nie ukrywam, że ma to związek z sukcesami jakie odnoszą plażowicze tej drużyny. Ta współpraca jest dla nas obiecująca — mówi Karolina Kołacz, rzecznik prasowy Chemeko-System.

Dodajmy, że nie są to pierwsze działania firmy Chemeko-System, które stawiają na lokalne drużyny sportowe. Spółka wspiera także działania Śląska Wrocław i jest sponsorem głównym drugiej drużyny. Pod swoimi skrzydłami ma także m.in. futsal, koszykówkę i współpracuje też z żużlową Spartą Wrocław.

— Chemeko-System jest na czele mecenasów sportu we Wrocławiu. Wspiera także Spartę i Śląsk Wroclaw. Teraz dochodzimy my, a współpraca rozpoczęła się od projektu plażowego, w którym zdobyliśmy Mistrzostwo Polski. Chemeko-System chyba zauważyło, że warto z nami współpracować. Liczymy, że obecność takiego partnera pomoże nam wejść do ekstraklasy i będzie to długoletnia współpraca, a w PlusLidze będziemy budować wieloletnią historię — mówi Łukasz Tobys, prezes Chemeko-System Gwardii Wrocław.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024