Silesion.PL

serwis informacyjny

W Betfan Polska już wygrała ze Słowenią

polska guurom bez ryzyka na naszych 2021

polska guurom bez ryzyka na naszych 2021

W weekend czekają nas także wielkie siatkarskie emocje – biało-czerwoni powalczą o grę w finale Mistrzostw Europy! Choć Bartosz Kurek i spółka są zdecydowanymi faworytami starcia ze Słowenią, to pamiętajmy, że w poprzednich trzech edycjach mistrzostw Starego Kontynentu to właśnie ten rywal eliminował Polskę. Można więc mówić o „małej klątwie”.

Gracze posiadający konto w BETFAN nie muszą się jednak niczym martwić, bo u tego bukmachera Polacy wygrają bez względu na wydarzenia na parkiecie. Wszystko to w ramach dobrze znanej akcji POLSKA GUUUROM.

Zasady? Należy postawić kupon AKO4, który musi zawierać TO zdarzenie i wówczas można spokojnie oddać się kibicowaniu naszym siatkarzom. Akcja już się rozpoczęła i potrwa do 18.09, do godz. 17:30.

1. Postaw kupon

  • Postaw kupon z minimum czterema zdarzeniami
  • Kupon musi zawierać typ na wygraną Polski ze Słowenią po kursie 1.40 Z TEGO LINKU
  • Minimalny kurs łączny kuponu 5.50
  • Dowolna stawkaKupon muszą zostać rozliczone do 19.09, godziny 23:59

2. POLSKA GUUUROM

  • Zdarzenie Polska – Słowenia Betfan traktuje jako wygrane niezależnie od końcowego wyniku tego meczu
  • Jeśli pozostałe zdarzenia na tym kuponie weszły, wygrana z kuponu zostanie przypisana do Twojego konta

3. Czas trwania

  • Od 16.09, godz. 12:00, do 18.09, godz. 17:30
  • Każdemu Graczowi przysługuje jeden kupon w promocji
  • W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony
  • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe 

***

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu, ekonomii czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023