Silesion.PL

serwis informacyjny

Cashback bez końca w Fuksiarz. Nowe, lepsze zasady.

Nowe lepsze zasady Cashback bez konca w Fuksiarz

Nowe lepsze zasady Cashback bez konca w Fuksiarz

Legalny bukmacher FUKSIARZ podrasował trochę swoją promocję dla wszystkich graczy Cashback bez końca, dzięki czemu użytkownicy będą mogli zyskać jeszcze większy % zwrotu środków. W ramach Cashbacku bez końca można zgarnąć nawet do 900zł dziennie, a otrzymany zwrot nie podlega żadnym dziwnym warunkom obrotu!

Co oznacza wyższy procent zwrotów?

Poprawiono warunki promocji i zamiast 5, 7 i 10% zwrotu na kupony single, double i multi, gracz otrzymuje kolejno 7, 10 i 12%. Po rozliczeniu przegranego kuponu określona kwota pieniędzy pojawia się na koncie cashback, z którego gracz może natychmiast je wypłacić. Z każdego stopnia zwrotu możesz skorzystać trzykrotnie w ciągu dnia

Jak zgarnąć 900 zł – maksymalna wartość bonusu?

Z cashbacku bez końca można skorzystać dziewięć razy dziennie (trzykrotnie na jeden rodzaj zakładu). Za każdy kupon kwalifikujący się do promocji gracz otrzyma zwrot nawet w wysokości 100 zł.
3 x pojedynczy (7% zwrotu)3 x podwójny (10% zwrotu)3 x wielokrotny (12% zwrotu)

Jak wypłacić Cashback bez końca?

Skomplikowany obrót bonusem? Nie w FUKSIARZu. Zwrot stawki przegranych zakładów w ramach promocji Cashback bez końca gracz wypłaca bez konieczności obracania bonusem. Zasada jest prosta — przegrywa zakład, dostaje zwrot stawki, wypłaca.

Promocja Cashback bez końca zakłada, że można korzystać z niej… bez końca.

Nowy Cashback bez końca, który przyniesie jeszcze więcej korzyści, oto one:

Zwrot zgarniesz nie tylko za pierwszy przegrany zakład postawiony w ramach tej promocji, ale i za następne. Z naszego zakładu bez ryzyka możesz skorzystać kilkukrotnie każdego dnia — dlatego właśnie nazywamy go bonusem BEZ KOŃCA.

Nowy cashback to przede wszystkim większa korzyść dla graczy. Teraz za mniejszą ilość spotkań, otrzymujesz wyższy procent zwrotu. Użytkowanie promocji jest znacznie prostsze, gdyż określone są trzy stopnie wartości cashbacku. Dziennie gracz może otrzymać nawet 900 zł.

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz działają na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów dnia 9 grudnia 2020 roku na okres 6 lat. Nr zezwolenia: PS4.6831.1.2020 z późniejszymi zmianami. Pamiętaj, że udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem.

Jak szybko cashback z Fuksiarz trafi na konto?

Bonus z tytułu Cashbacku bez końca trafi na Twoje konto od razu po zaliczeniu zakładu objętego promocją. Środki pojawią się na koncie cashback.

Jak wypłacić Cashback bez końca z Fuksiarz?

Zwrot stawki przegranych zakładów w ramach promocji Cashback bez końca wypłacisz bez konieczności obracania bonusem. Zasada jest prosta — przegrywasz zakład, dostajesz zwrot stawki, wypłacasz.

Czym jest zakład bez ryzyka z Fuksiarz?

Zakład bez ryzyka to promocja znana również jako cashback. W naszej opinii jest to najbardziej atrakcyjny bonus bukmacherski, ponieważ w ofercie Fuksiarz dostępne są dwa zakłady bez ryzyka. Dzięki cashback gracz typuje bez ryzyka utraty swoich środków. Promocja gwarantuje mu zwrot pieniędzy w przypadku przegranego kuponu.

Ile razy można zagrać zakład bez ryzyka – Cashback bez końca z Fuksiarz?

Promocja Cashback bez końca zakłada, że możesz korzystać z niej… bez końca. Odbieraj cashback codziennie, nawet do 900 zł.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024