Silesion.PL

serwis informacyjny

Boxing Day w SuperBet 50 000 i 10 koszulek Liverpoolu do wygrania

Wysokie kursy świętuj dwojAKO. Świąteczna taśma szczęścia. Święta po angielsku w SuperBet. Bukmacher rozdaje 50 tysięcy w gotówce oraz 10 podpisanych koszulek LFC. Wystarczy dobrze wytypować mecze Premier League w Boxing Day.

Wygraj podwójnie typując świąteczne mecze Premier League!

W dniach od 21 do 27 grudnia obstaw za min. 10 zł zakład kombinacyjny na mecze angielskiej Premier League rozgrywane w ramach 15tej kolejki (Boxing Day). Właściciele 10 zwycięskich kuponów z najwyższym AKO otrzymają w nagrodę 5.000 zł + podatek (przelew na konto gracza) każdy. Właścicieli kolejnych 10 kuponów w tym rankingu nagrodzonych zostanie koszulkami FC Liverpoolu opatrzonymi autografami Jerzego Dudka.

Specjalna oferta:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto z TEGO specjalnego linku, wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

  1. Załóż konto w SuperBet
  2. Dokonaj depozytu. Wpłać i graj.
  3. Odbierz bonus. Cashback do 500 PLN
  4. W naszej ofercie otrzymasz także darmowy zakład w wusokości 34 zł.

Sprawdź aktualną tabele Premier League

Od kiedy rozgrywa się mecze w Boxing Day?

Boxing Day to jeden z najpopularniejszych dni wśród fanów piłki nożnej, którego tradycja sięga aż 1860 roku. Wtedy to rozegrano pierwszy mecz w historii futbolu. 26 grudnia dwa angielskie kluby z Sheffield – Hallam FC oraz Sheffield FC – zmierzyły się ze sobą, rozpoczynając piękną historię najpopularniejszej obecnie dyscypliny sportowej na świecie.

Co oznacza Boxing Day?

Boxing Day to święto obchodzone w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia (26 grudnia). W Anglii przyjęło się jako dzień prezentów dla ubogich, jednak dziś drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia jest znany przede wszystkim jako święto zakupów. Boxing Day pochodzi od starego zwyczaju, w którym bogaci rozdawali biednym pudełka z prezentami. Pochodzi z Wielkiej Brytanii i jest obchodzony w wielu krajach, które wcześniej stanowiły część Imperium Brytyjskiego.

Jakie mecze odbędą się w tegoroczne Boxing Day?

Mecze Premier League 2020/21 Boxing Day:

* Arsenal vs Chelsea
* Aston Villa vs Crystal Palace
* Fulham vs Southampton
* Leeds United vs Burnley
* Leicester City vs Manchester United
* Liverpool vs West Brom
* Manchester City vs Newcastle United
* Sheffield United vs Everton
* West Ham United vs Brighton
* Wolves vs Tottenham

Początek spotkań zaplanowano na 15:00, jednak godziny mogą ulec zmianie w zależności od wybranych programów telewizyjnych i radiowych

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author