Silesion.PL

serwis informacyjny

Bonus za Ekstraklasę w Superbet po każdej kolejce

Bonus za Ekstraklasę. Po każdej kolejce!

Lubisz typować Ekstraklasę? Bukmacher SUPERBET dla Ciebie specjalną promocję, która będzie trwała przez cały najbliższy sezon! Po każdej zakończonej kolejce Ekstraklasy możesz otrzymać bonus w wysokości 50 złotych!

Jak otrzymać bonus?

1. Postaw w Superbet zakład single na mecz z najbliższej kolejki Ekstraklasy (kurs min. 1.40) lub zakład akumulowany z min. 2 wydarzeniami (jedno z nich musi być zakładem na mecz z najbliższej kolejki Ekstraklasy) i min. kursem 1.40 dla każdego wydarzenia.

2. Gdy zawrzesz takie zakłady na łączną wartość 300 zł, otrzymasz bonus w 50 zł po zakończeniu tejże kolejki.

Taki bonus możesz otrzymać po każdej ekstraklasowej kolejce!

Specjalna oferta:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto w Superbet z TEGO specjalnego linku, wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Regulamin Promocji „Ekstraklasa Promo”

I. Postanowienia Ogólne:

 • Niniejszy regulamin (dalej: „Regulamin”) określa warunki sprzedaży premiowej prowadzonej pod nazwą „Ekstraklasa Promo” zwanej dalej „Promocją”.
 • Organizatorem Promocji jest Superbet zakłady bukmacherskie” Sp. z o. o. z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowaną przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000666114, REGON 366704393, NIP 9542775133.
 • Promocja prowadzona będzie na stronie internetowej Organizatora www.superbet.pl, w ramach przyjmowania zakładów przez sieć Internet, na zasadach określnych w Regulaminie. Regulamin należy stosować z zachowaniem postanowień Regulaminu zakładów wzajemnych przez sieć Internet urządzanych przez Organizatora (dalej: „Regulamin zakładów online”) dostępnym na stronie internetowej www.superbet.pl oraz powszechnie obowiązujących przepisów prawa.
 • Każdy uczestnik Promocji ma prawo i obowiązek zapoznania się z postanowieniami niniejszego Regulaminu i warunkami danej Promocji oraz do ich przestrzegania.
 • Wzięcie udziału w Promocji wiążę się z zaakceptowaniem warunków określonych w niniejszym Regulaminie.
 • Regulamin i Promocja nim objęta obowiązuje w okresie od dnia jej ogłoszenia do dnia zakończenia sezonu Ekstraklasy 2020/2021, lub do odwołania przez organizatora.

II. Uczestnictwo w Promocji „Ekstraklasa Promo”

 • Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne, a udział w niej biorą wyłącznie Gracze, którzy mają zarejestrowane konto do gry na stronie internetowej Organizatora. Każdy taki Gracz może otrzymać jeden Bonus za każdą pojedynczą kolejkę Ekstraklasy sezonu 2020/2021.

III. Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „Ekstraklasa Promo”

 • W promocji biorą udział zakłady Single lub jeden zakład Single z minimalnym kursem 1.40 o łącznej wartości min. 300 PLN, a także zakłady akumulowane lub zakład akumulowany o łącznej wartości min. 300 PLN z min. wydarzeniami na kuponie: 2 z min. kursem dla każdego wydarzenia: 1.40 zawierające chociaż jedno wydarzenie z pojedynczej kolejki Ekstraklasy sezonu 2020/2021.
 • Kupony zawierające mecze z „Super Mecz”, z “Super Extra”, oraz z zakładki „Specjalne” i z zakładki „Wirtualne” nie biorą udziału w niniejszej Promocji.
 • Kupony anulowane lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego nie będą zaliczane do wzięcia udziału w niniejszej Promocji.
 • Zakłady biorą udział w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 • Bonus to 50 złotych za każdą pojedynczą kolejkę Ekstraklasy sezonu 2020/2021. Przykład: jeżeli gracz postawi kupony, które są zgodne z regulaminem promocji „Ekstraklasa Promo” o łącznej wartości 300 złotych, zawierające wydarzenia tylko z pierwszej kolejki Ekstraklasy sezonu 2020/2021 to otrzyma on bonus w wysokości 50 złotych.
  Jeżeli gracz postawi kupony, które są zgodne z regulaminem promocji „Ekstraklasa Promo” o łącznej wartości 300 złotych zawierające wydarzenia z pierwszej i trzeciej kolejki Ekstraklasy sezonu 2020/2021 to NIE otrzyma on bonusu.
  Jeżeli gracz postawi kupony które są zgodne z regulaminem promocji „Ekstraklasa Promo” o łącznej wartości 300 złotych zawierające wydarzenia z pierwszej kolejki Ekstraklasy sezonu 2020/2021, a później postawi kupony, które są zgodne z regulaminem promocji „Ekstraklasa Promo” o łącznej wartości 300 złotych zawierające wydarzenie z piątej kolejki Ekstraklasy sezony 2020/2021 to otrzyma on bonus w wysokości 100 złotych.
 • Bonus zostanie przelany na konto Gracza 48 godzin po zakończeniu każdej kolejki Ekstraklasy sezonu 2020/2021.
 • Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 • Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań opisanych w punkcie 4 Regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
 • Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, to Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować „Ekstraklasa Promo”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu “Ekstraklasa Promo” nie zostaną aktywowane.
 • Gracz może anulować Bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.

IV. Zasady Obrotu Bonusem z Promocji „Ekstraklasa Promo”

 • Środki bonusowe zliczają się do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady pojedyncze z minimalnym kursem 1.8.
 • Środki bonusowe zliczają się do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady akumulowane z minimalnym łącznym kursem 1.8 oraz z minimalnym kursem dla każdego wydarzenia równym 1.4.
 • Środki bonusowe zliczają się do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady systemowe z łącznym kursem na najmniejszą kombinacje wynoszącą co najmniej 1.8
 • Środki bonusowe zliczają się do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy są wykorzystane wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo („live”), które znajdują się w ofercie Organizatora.
 • Bonus nie może być wykorzystane do umieszczenia kuponów zawierających mecze z „Super Mecz” i z “Super Extra” lub do umieszczania kuponów zawierających wydarzenia z wirtualnych sportów.
 • Bonus nie może być także wykorzystane na kupony anulowane lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego.
 • Środki uzyskane z Bonusu będą przelane z konta bonusowego na konto depozytowe Gracza w przypadku, gdy Gracz: dokona 3-krotnego obrotu wartością bonusu i:
  i. zakłady biorą udział w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 • Jeśli warunki przyznania Bonusu nie zostaną spełnione w ciągu 7 dni od daty jego zaakceptowania to wartość Bonusu z salda bonusowego i powiązane z tymi środkami wygrane zostaną anulowane.
 • Gracz nie może wypłacić środków z salda bonusowego dopóki nie zostaną spełnione warunki Regulaminu. Jeśli Bonus został anulowany lub wygasł, wartość Bonusu i jego wygranych zostanie anulowana.
 • Kupony anulowane lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego nie będą zaliczane na poczet obrotu.

V. Przetwarzanie Danych Osobowych

 • Niniejsza informacja nie uchybia obowiązkowi informacyjnemu zawartemu w Polityce Prywatności Administratora, która jest akceptowana przez graczy podczas rejestracji na stronie internetowej www.superbet.pl oraz w aplikacji należącej do Administratora.
 • Administratorem danych osobowych zebranych w związku Promocją jest Superbet zakłady bukmacherskie sp. z o.o. z/s w Katowicach przy ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice. Kontakt z Administratorem możliwy jest za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: odo-pl@superbet.pl lub drogą korespondencyjną na adres siedziby Organizatora.
 • Twoje Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji promocji na warunkach określonych w niniejszym regulaminie, rozpatrzenia ewentualnych reklamacji lub ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu sądowym, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora (na podstawie art. 6 ust. 1 f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – „RODO”).
 • Twoje dane osobowe są przetwarzane w celu wysyłki informacji handlowych na podany przez Ciebie adres e-mail na podstawie Twojej zgody oraz art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. Jeżeli nie chcesz otrzymywać informacji handlowych na e-mail, możesz w dowolnym momencie wycofać zgodę, za pośrednictwem swojego konta, w zakładce „Twoje konto”, dalej „ustawienia” następnie w zakładce „zarządzaj zgodami” kliknij edytuj i odznacz okienko. Nie zapomnij zapisać zmian.
 • Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 • Odbiorcą danych osobowych jest dostawca usług poczty elektronicznej oraz podmiot obsługujący systemy IT należące do Superbet.
 • Pozostałe informacje z zakresu przetwarzania Twoich danych osobowych są dostępne w Polityce Prywatności, którą zaakceptowałeś podczas rejestracji pod linkiem: https://www.superbet.pl/wiki/polityka-prywatnosci.

VI. Postępowanie Reklamacyjne

 • Graczowi przysługuje prawo do wniesienia reklamacji dotyczącej sposobu przeprowadzania Promocji.
 • Reklamacje należy zgłaszać drogą pisemną na adres siedziby Organizatora lub drogą e-mail na adres: customer.support@superbet.pl , nie później niż w terminie 30 dni od dnia zdarzenia podlegającego reklamacji, podając: imię, nazwisko, adres korespondencyjny lub adres e-mail oraz dokładny opis i powód reklamacji.
 • Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora na podstawie niniejszego Regulaminu w terminie do 14 dni od dnia ich otrzymania. Gracz zostanie powiadomiony o decyzji Organizatora na adres e-mail, z którego została wysłana reklamacja lub drogą listowną na podany adres Gracza.

VII. Postanowienia końcowe

 • Superbet zastrzega sobie prawo do wyłączenia z Promocji Graczy, którzy nie przestrzegają Regulaminu i nadużywają zasad promocji.
 • Wszelkie spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych z niniejszą Promocją będą rozstrzygane przez właściwy miejscowo Sąd dla siedziby pozwanego.
 • W kwestiach nieuregulowanych Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego, Ustawy o grach hazardowych oraz Regulaminu zakładów online.
 • Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w Regulaminie w dowolnym czasie. Zmiany wchodzą w życie w dniu następnym od ich ogłoszenia na stronie internetowej Organizatora. Gracz, który nie akceptuje nowej treści Regulaminu może zrezygnować z Promocji. Gracz zachowuje jednak prawo do korzyści wynikających z Regulaminu, jeśli spełnił warunki Promocji w czasie obowiązywania poprzedniej edycji Regulaminu.
 • Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia Promocji w dowolnym momencie, o czym Organizator poinformuje Graczy w formie komunikatu umieszczonego na stronie internetowej. Zakończenie Promocji przez Organizatora nie będzie naruszać praw Graczy, którzy spełnili warunki otrzymania Bonusu przed opublikowaniem komunikatu o zakończeniu Promocji.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024