Silesion.PL

serwis informacyjny

Black Friday w Fuksiarz.pl! Zakład bez ryzyka do 500 zł + 25 zł freebet

Black Friday w Fuksiarz.pl Zaklad bez ryzyka do 500 zl 25 zl freebet

Black Friday w Fuksiarz.pl Zaklad bez ryzyka do 500 zl 25 zl freebet

Black Friday w Fuksiarz.pl! Tylko dzisiaj rejestrując się TUTAJ otrzymasz zakład bez ryzyka do 500 zł bez warunków obrotu oraz 25 zł freebet! Aby otrzymać dodatkowe 25 zł na grę w formie darmowego zakładu, po zarejestrowaniu konta, należy wpłacić min. 50 zł depozytu.

Freebet zostanie automatycznie przyznany na Twoje konto i możesz go wykorzystać na kupon AKO (min. 2 zdarzenia) z kursem każdego zdarzenia na poziomie 1.4 lub wyższym. Wygrana z darmowego zakładu trafia na konto główne jako zysk z wygranego kuponu (wygrana minus stawka). Pamiętaj również o pierwszym zakładzie bez ryzyka do 500 zł ze zwrotem na konto główne! Aby Twój pierwszy kupon został objęty ubezpieczeniem, musi być postawiony za min. 50 zł i obejmować co najmniej dwa zdarzenia, każde z kursem 1.6 lub wyższym. W razie przegranej, otrzymasz zwrot z możliwością natychmiastowej wypłaty! Nie trać czasu, promocja obowiązuje tylko 25.11. od godz. 9:00 do 23:59

+ Freebet 20 zł za mecz Anglia – USA

W starciu Anglii z USA to Synowie Albionu są zdecydowanym faworytem. Reprezentacja z Ameryki Północnej posiada jednak wielu solidnych zawodników i może sprawić sporą niespodziankę. Postaw kupon w FUKSIARZ zawierający multiwynik na mecz Anglia – USA. Jeśli wygrasz, otrzymasz dodatkowo nawet 20 zł!

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz działają na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów dnia 9 grudnia 2020 roku na okres 6 lat. Nr zezwolenia: PS4.6831.1.2020 z późniejszymi zmianami.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024