Silesion.PL

serwis informacyjny

BetBooster LVision

BetBooster to zautomatyzowana usługa statystyk sportowych oparta na danych historycznych, incydentach na żywo i analizie AI, obejmująca zarówno przed meczem, jak i na żywo.

Dostarczany jako widget lub jako źródło danych sportowych, produkt w pełni integruje się z kuponami zakładów dla łatwej i szybkiej nawigacji graczy, obejmując 15 dyscyplin sportowych i ponad 100 popularnych rynków zakładów.

Firma LVision rozpoczęła swoją działalność w 2018 roku po zauważeniu kilku znaczących luk w świecie danych sportowych, a konkretnie tenisa. Korzystając z zaawansowanych algorytmów i sztucznej inteligencji, stworzyli szereg innowacyjnych produktów, które oferują rozwiązania na dużą skalę. Dzięki LVision zbierane są i generowane unikalne dane sportowe i treści cyfrowe, aby pomóc sportowcom, drużynom sportowym, bukmacherom, serwisom medialnym i komentatorom uzyskać przewagę nad rynkiem.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024