Silesion.PL

serwis informacyjny

Australian Open 300% bez ryzyka w Betfan

SIL esion pl

SIL esion pl

Postaw 49 / 99 ZŁ w zakładach bukmacherskich BETFAN na co najmniej 8 meczów Australian Open (kurs pojedynczego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.5) na zakładach LIVE lub Prematch (UWAGA! NA KUPONIE NIE MOGĄ ZNALEŹĆ SIĘ ZDARZENIA INNE NIŻ AUSTRALIAN OPEN I WSZYSTKIE ZE ZDARZEŃ MUSZĄ ODBYWAĆ SIĘ TEGO SAMEGO DNIA). Jedno zdarzenie  zepsuje Ci kupon? Dostajesz zwrot 300% stawki na konto bonusowe (np. jeśli zagrałeś za 99 zł i nie weszło Ci jedno zdarzenie to na Twoje konto bonusowe wpłynie 300 zł)!!!! Bonus zostanie dopisany w przeciągu 48h roboczych od rozliczenia kuponu.

Obrót bonusem

Aby przenieść środki z salda bonusowego na konto główne należy trzykrotnie obrócić bonusem, grając kupon z min. 3 zdarzeniami. Kurs AKO kuponu nie może być mniejszy niż 3.0. Bonus jest ważny 72 godziny.

Promocja ważna od 07.02 do odwołania!

Do promocji liczy się pierwszy zagrany kupon danego dnia. Na każdego Gracza przysługuje jeden bonus na dzień. 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023