Silesion.PL

serwis informacyjny

Aleksandar Vuković nie jest już trenerem Legii Warszawa

BETFAN  EXTRAPensja

BETFAN EXTRAPensja

W poniedziałek 21 września,Legia Warszawa poinformowała iż Aleksandar Vuković przestaje pełnić obowiązki trenera I drużyny Mistrza Polski. Serbski szkoleniowiec zasiadł na ławce trenerskiej mistrzów Polski od 2 kwietnia 2019 roku. Według medialnych doniesień na stanowisku ma go zastąpić wkrótce selekcjoner młodzieżowej reprezentacji Polski Czesław Michniewicz.

– Bardzo dziękuję „Vuko” za to co zrobił dla Legii, nie tylko przez ostatnie półtora roku jako trener I drużyny, z którą zdobył Mistrzostwo Polski, ale także na przestrzeni ostatnich lat. Zawsze mogliśmy na niego liczyć, szczególnie w trudnych momentach i nigdy nie bał się brać odpowiedzialności. Należy mu się za to ogromny szacunek ze strony Klubu i kibiców. Bardzo rozwinął się też jako trener, szybko się uczył i rozwijał, dlatego jestem pewien, że będzie osiągał dalsze sukcesy w swojej karierze trenerskiej. Wiem też, że jest oraz pozostanie prawdziwym Legionistą i zawsze tak będziemy go w Klubie traktować. Dzisiaj musieliśmy jednak podjąć trudną decyzję, która wynika z faktu, że nadrzędnym celem Legii jest realizacja celów sportowych, w tym awans do pucharów europejskich. Uznaliśmy, że zmiana na stanowisku trenera pozwoli na szybszą poprawę gry naszej drużyny, co jest niezbędne ze względu na nadchodzące mecze decydujące o awansie do fazy grupowej Ligii Europy – powiedział Dariusz Mioduski, prezes Legii Warszawa. 

Klub wkrótce poinformuje o kolejnych decyzjach związanych ze zmianami w sztabie I drużyny Legii Warszawa.

Przypomnijmy, że dla pierwszego trenera, który przestanie pracować legalny polski bukmacher BETFAN przygotował jednak niespodziankę – Extra Pensję! Dwa tygodnie temu, według analityków BETFAN największe szanse na zgarnięcie EXTRA PENSJI DLA TRENERA ma Dariusz Skrzypczak, trener Stali Mielec (15.5%). Tuż za nim plasuje się trener drugiego z beniaminków, Piotr Tworek (14.5%). Forma, a właściwie jej brak, Legii Warszawa też nie uszła uwadze analityków legalnego polskiego bukmachera, dlatego też Aleksandar Vuković zamyka podium z wynikiem 14 procentowych szans na zgarnięcie EXTRA PENSJI DLA TRENERA. Z drugiej strony wg sondy ESATROLLS to Serb ma największe szanse na kontrakt z BETFAN na 50 tysięcy miesięcznie (32.7%)

Źródło:legia.com, własne

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author