Silesion.PL

serwis informacyjny

AL-KO sponsorem biznes Warty Poznań. Logo firmy na koszulkach piłkarzy

AL KO sponsorem biznes Warty Poznan. Logo firmy na koszulkach pilkarzy

AL KO sponsorem biznes Warty Poznan. Logo firmy na koszulkach pilkarzy

Firma AL-KO, dotychczasowy członek Klubu Biznesu Warty Poznań, została sponsorem biznes „Zielonych”. W najbliższym sezonie poznańscy piłkarze będą prezentowali logo AL-KO na rękawkach swoich koszulek meczowych.

Bardzo cieszymy się z podpisania umowy sponsorskiej z firmą AL-KO. Nasza współpraca trwa już blisko 3 lata, czyli od momentu, przejęcia Warty Poznań przez Bartłomieja Farjaszewskiego, i układa się bardzo dobrze. Nowy kontrakt to dowód na to, że warto nam zaufać – mówi prezes Warty Poznań S.A., Michał Wieczorek. – Mamy wspólne wartości, takie jak np. ekologię, stawiamy sobie podobne cele, cieszymy się wzajemnym zaufaniem i wierzymy w to, że nasza współpraca będzie się w dalszym ciągu rozwijała.

AL-KO Kober obchodzi w tym roku 90-lecie istnienia. Jej korzenie sięgają małego, rodzinnego warsztatu ślusarskiego w Bawarii. Dziś jest firmą o międzynarodowym zasięgu i ma swoje przedstawicielstwo m.in. w Polsce. Siedziba spółki w naszym kraju mieści się w Wysogotowie. AL-KO specjalizuje się w produkcji innowacyjnych urządzeń ogrodowych.

W zbliżającym się sezonie logotyp AL-KO będzie widoczny na rękawku koszulek, w których piłkarze Warty Poznań będą rozgrywali mecze w PKO BP Ekstraklasie oraz w Fortuna Pucharze Polski.

Nasza dotychczasowa współpraca z Wartą Poznań układa się bardzo dobrze. Początkowo nasze działania były ukierunkowane na młodzież z Akademii Warty Poznań, a teraz wspieramy także pierwszą drużynę, której postawa, nie ukrywam, napawa dumą. Utożsamiamy się z Wartą Poznań z jej ideami i celami, które postawiła sobie w ostatnich latach. Widzimy ogromne zmiany, które dzieją się w Klubie. Dlatego zdecydowaliśmy się na zacieśnienie współpracy – mówi Marcin Liszyński, prezes zarządu AL-KO Kober Polska Sp. z o.o. – Wierzymy w to, że społeczność Warty Poznań nadal będzie się rozwijała. W drużynie jest fantastyczna atmosfera i to na pewno zjednuje sympatię kibiców nie tylko w Poznaniu, ale z całej Polski. Bardzo nas to cieszy.

Fot. Jan Piechota / Warta Poznań 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024