Silesion.PL

serwis informacyjny

7 patentów na skuteczne typowanie piłki nożnej w bukmacherce

Obstawianie piłki nożnej to nie tylko wiara we własny klub, chęć dużych wygranych, obstawianie wyłącznie po kursach albo sugestie znalezione w sieci. Obstawianie to dogłębna analiza spotkania, drużyn, bieżącej formy i wielu innych aspektów. Im większa wiedza gracza tym większa szansa na regularne wygrane. Na co więc zwracać uwagę, obstawiając piłkę nożną?

1.Patrz na statystyki
Statystyki to kopalnia wiedzy, prawdziwe królestwo danych. I wielce myli się każdy, kto opiera się bazowaniu na nich. Niby statystyki nie grają, ale jednak to one pokażą, że w 8/10 spotkaniach zespołu padało over 2,5 w bramkach. Jeżeli gracz pragnie osiągać wygrane obstawiając piłkę nożną, musi koniecznie zaglądać do statystyk. Udostępniają je wszyscy bukmacherzy na swoich stronach z ofertą zakładów i to za darmo. W sieci też jest wiele stron z takimi danymi.

2. Znajdź zależności w ligach
Znowu te statystyki. Jeżeli obstawiamy z wielu lig, warto znaleźć w sieci i prześledzić statystyki poszczególnych lig. Jeżeli wykonamy to dość dobrze, powinniśmy znaleźć wiele zależności i średnich dla poszczególnych rozgrywek, które później możemy wykorzystywać do typowania spotkań. Przykładowo w polskiej Ekstraklasie para sporo żółtych kartek (podobnie jak np. w Hiszpanii), więc warto obstawiać over właśnie na żółte kartki. Inny przykład – w lidze czeskiej pada sporo rzutów rożnych, w lidze włoskiej 2/3 spotkań miało +2,5 bramki. Jest wiele takich zależności odnośnie lig i warto się nimi kierować. Polecam stronę pl.fcvstats.com albo do Ekstraklasy ekstrastats.pl, a także statystyki dostępne na stronach bukmacherów.

3. Ogranicz liczbę rozgrywek
Nie ma osób, które znają się na wszystkim. Podobnie jest z obstawiającymi. Nie da rady śledzić dokładnie wszystkich lig na całym kontynencie, dlatego profesjonalni gracze bukmacherscy ograniczają się do zaledwie kilku rozgrywek, które znają na wylot (łącznie z zespołami i ich formą – o czym dalej). Im większa wiedza tym lepsza szansa oszacowania prawdopodobieństwa wystąpienia zdarzenia/wyniku w danym spotkaniu, a co za tym idzie – większa szansa wygranej!

4. Sprawdź formę
Nie bez znaczenia jest bieżąca forma zespołu. Zazwyczaj jak nie idzie, to nie idzie. To trochę jak z trendem na giełdzie – gra się z trendem, a nie przeciwko niemu. „Trend is your friend”. Dlatego lepiej grać zgodnie z formą zespołu. Jak przegrywa, to obstawiać przeciwko niemu. Jak wygrywają, to jest większa szansa, że będą to kontynuować i warto stawiać na nich.

5. Zbadaj składy
Kluczową rolę w piłce nożnej odgrywają zawodnicy. Braki kadrowe na poszczególne spotkania spowodowane kontuzjami czy wykluczeniem przez kartki, potrafią mieć wpływ na wynik. Jak zespołowi słynącemu ze szczelnej defensywy nagle wypada dwóch środkowych obrońców, ale w mega ofensywnie nastawionemu zespołowi nie może zagrać 2 najlepszych asystujących, to warto o tym wiedzieć przed postawieniem zakładu.

6. Patrz na stawkę meczu
Mecz o awans do następnej rundy, o 3 ligowe punkty czy tylko spotkanie o przysłowiową pietruszkę na koniec sezonu, gdy już wszystkie rozstrzygnięcia są wiadome? Ranga spotkania ma ogromne znacznie tak dla obstawiającego, jak i dla zawodników występujących w spotkaniu. Zawsze warto zwracać uwagę na rangę spotkania, bo może nam wiele ciekawego podpowiedzieć.

7. Zerknij na terminarz
Chyba każdy gracz już nie raz słyszał, że trener dał odpocząć kilku podstawowym graczom w ligowym spotkaniu rozgrywanym w sobotę, skupiając się na wtorkowym spotkaniu w ramach Ligi Mistrzów. Warto analizować przyszły terminarz danego zespołu, by wychwycić bieżącą sytuację zespołu. Do tego warto prześledzić również spotkania, które już się odbyły, celem zdobycia informacji o częstotliwości rozgrywania ostatnich spotkań i ich wyników. Być może zauważymy zbyt dużą intensywność rozgrywanych meczy w ostatnim czasie, które mogą wpłynąć na bieżącą formę…

STS Świętochłowice godziny otwarcia.

Star-Typ Sport to legalny bukmacher 2020. Jeśli jednak chcesz mieć pewność, że obstawianie w tej firmie nie grozi Ci żadną karą możesz się upewnić zaglądając na stronę internetową Ministerstwa Finansów. To właśnie stamtąd firmy bukmacherskie otrzymują odpowiednią licencję, dzięki której mogą prowadzić na terenie Polski usługi zakładów bukmacherskich. Większości z nich działa głównie online. Bukmacherzy z większym doświadczeniem posiadają lokale naziemne, które pomimo dużej popularności stron internetowych czy aplikacji mobilnych nadal działają prężnie. Gdzie jest STS w Świętochłowicach? Na ul. Bytomska 7a. Jakie są godziny otwarcia STS Świętochłowice? W pełni legalnie możemy typować w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do piątku w godzinach 09:00 – 20:00;
 • sobota w godzinach 09:00 – 19:30;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 19:00.

W Świętochłowicach jak i w wielu innych miastach w Polsce możemy w 100% legalnie korzystać z punktów naziemnych. W tym przypadku placówka posiada terminal samoobsługowy.

STS Świebodzin godziny otwarcia.

Lider rankingu legalnych bukmacher w Polsce? Odpowiedź nasuwa się natychmiastowo – to STS. To dobrze znana i ceniona firma. A w dzisiejszych czasach jest to niezwykle ważne. Inwestując pieniądze chcemy mieć pewność, że w przypadku wygranej bukmacher nie będzie robił nam problemów z jej odebraniem. Tego możemy być pewni w przypadku STS-a. Ich strona internetowa to możliwość dostępu do zakładów bukmacherskich 24/7. Możemy również skorzystać z punktów naziemnych. Gdzie jest STS w Świebodzinie? Na ul. 1-go Maja 10/1A. Jakie są godziny otwarcia STS Świebodzin? Polski najlepszy legalny bukmacher jest dostępny:

 • od poniedziałku do soboty w godzinach 09:00 – 19:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.

W Świebodzinie zatem przez cały tydzień działa lokal STS, w którym możemy obstawić sporty wirtualne. Tych w ciągu dnia odbywa się mnóstwo i to w wielu dyscyplinach sportowych. Niemalże co kilka minut startuje kolejne spotkanie dające nam możliwość zarobku. Prócz tego możemy liczyć na darmowe transmisje sportowe.

STS Świdnik godziny otwarcia.

Wyciąganie wniosków w zakładach bukmacherskich to niezwykle ważna kwestia. Wbrew pozorom przegrane mogą nas wzbogacić. Co prawda nie finansowo, ale właśnie wyciągając z tego pewną naukę możemy w przyszłości nie popełnić danego błędu. To niezwykle cenne doświadczenie, ponieważ przybliża nas ono do perfekcji. A tą możemy później wykorzystać z lokalach stacjonarnych bukmachera. Gdzie jest STS w Świdniku? Na ul. Niepodległości 24. Jakie są godziny otwarcia STS Świdnik? Prezentują się one tak:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do piątku w godzinach 09:00 – 19:00;
 • sobota w godzinach 09:00 – 18:30;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 17:00.

W Świdniku lokal jest klimatyzowany. Możemy tutaj na spokojnie przysiąść na dłużej, tym bardziej, że wspomniany punkt naziemny posiada darmowe transmisje sportowe. Znajdziemy tu terminal samoobsługowy. Na dużą uwagę zasługuje oferta tego legalnego bukmachera – jest ona bardzo szeroka i znajdziemy w niej dodatkowo sporty wirtualne. Nie możemy zatem narzekać na brak spotkań sportowych, które odbywają się codziennie.

STS Świdnica godziny otwarcia.

Współpraca w zakładach bukmacherskich dla niektórych jest czymś zupełnie normalnym. O co dokładnie chodzi? Doskonale sprawdza się tutaj powiedzenie, że co dwie głowy to nie jedna. Łącząc siły z innymi typerami może być nam łatwiej ograć bukmachera. Jeśli wiemy, że nasi znajomi interesują się sportem, a do tego również obstawiają mecze, być może warto zacząć typować w zespole. Chodzi o to, by spotykać się regularnie i wymieniać się informacjami, przemyśleniami, itp. Dzięki temu możemy na wyższym poziomie utrzymać dyscyplinę. W takich przypadkach zazwyczaj obstawia się w placówkach naziemnych. Gdzie jest STS w Świdnicy? Na ul. Rynek 7 nr 2. Jakie są godziny otwarcia STS Świdnica? Wspólnie przemyślane kupony puścimy w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.
  W Świdnicy możemy obstawiać wiele dyscyplin sportowych, wśród których znajdziemy także sporty wirtualne. Ciekawym rozwiązaniem są darmowe transmisje sportowe.

STS Środa Wielkopolska godziny otwarcia.

Informacje z pierwszej ręki to w zakładach bukmacherskich niezwykle cenne przesłanki. Wielu jest typerów, którzy bazują tylko i wyłącznie na samych statystykach. Ale przecież w grę wchodzą jeszcze poboczne aspekty. Kłótnie w drużynie, problemy kadrowe czy stan zdrowia zawodnika – to czasami zupełnie nie wychodzi na światło dzienne. Mając znajomych, którzy są w stanie przekazać nam takie newsy praktycznie już na wstępie wyprzedzamy bukmachera. Warto z tego skorzystać i obstawić dane wydarzenie w lokalu stacjonarnym. Gdzie jest STS w Środzie Wielkopolskiej? Na ul. Pl. Armii Poznań 6. Jakie są godziny otwarcia STS Środa Wielkopolska? Cenne informacje możemy przekładać na kupony w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do piątku w godzinach 09:00 – 19:30;
 • sobota w godzinach 09:00 – 18:30;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 17:00.

Środa Wielkopolska to miasto położone blisko Poznania. Jednak i tutaj znajdziemy dobrze wyposażony punkt naziemny. Jest on klimatyzowany i posiada terminal samoobsługowy. Obstawimy tu sporty wirtualne i obejrzymy darmowe transmisje sportowe.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author