Silesion.PL

serwis informacyjny

300 zł za rejestrację w Fortunie i wygraną Legii Warszawa w meczu z ŁKS Łódź

300 zł za rejestrację w fortunie i wygraną Legii Warszawa w meczu z ŁKS Łódź

Już w najbliższy piątek oczekiwanie dobiegnie końca! Po niespełna dwóch miesiącach przerwy powraca jedyna w swoim rodzaju, niepowtarzalna Ekstraklasa! I już na sam start zobaczymy mecz, który elektryzuje fanów. Wicemistrz Polski z zeszłego sezonu, Legia Warszawa zmierzy się ze zwycięzcą Fortuna 1 Ligi i beniaminkiem, ŁKSem Łódź. Zawodnicy stołecznej drużyny z pewnością celują w mistrzostwo, czy rozpoczną zmagania w tegorocznej kampanii od zwycięstwa? Dowiemy się już w piątkowy wieczór.

Specjalna oferta FORTUNY dla nowych graczy:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta + 3 x zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł + 10 PLN za pierwszą wpłatę

Z tej okazji bukmacher Fortuna przygotował specjalne promocje, dzięki którym nowi użytkownicy mają okazję wygrać 300 zł, stawiając zaledwie “dwójkę”! Co trzeba zrobić? Sprawdź szczegóły poniżej! 

Zasady 300 zl za rejestracje i zwyciestwo Legii Warszawa z LKS Lodz

Zasady: 300 zł za rejestrację i zwycięstwo Legii Warszawa z ŁKS Łódź

  • Data: Promocja obowiązuje w dniach 19-21.07.2023 do momentu rozpoczęcia meczu Legia Warszawa – ŁKS Łódź.
  • Zarejestruj się w Fortunie oraz udziel min. 1 zgody na komunikację.
  • Dokonaj pierwszego depozytu na min. 30 zł.
  • Zawrzyj przez stronę Organizatora (w tym aplikację mobilną) za co najmniej 2 zł zakład typu SOLO (jedno zdarzenie na kuponie) z oferty przedmeczowej na wygraną Legii Warszawa podczas meczu 1. kolejki Ekstraklasy (prematch, zakład typ 1 – „Legia Warszawa”, numer zakładu 950).
  • Jeżeli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo bonus o wartości 200 zł w punktach FKP. Ponadto, za zaznaczenie obu zgód marketingowych otrzymasz dodatkowe 100 zł, co łącznie daje aż 300 zł w bonusie!
  • Środki bonusowe należy obrócić 1x przed wypłatą, bez kursu minimalnego (bonus wypłacany jest w punktach lojalnościowych).
  • Bonus zostanie wypłacony maksymalnie do 72 godzin od daty rozstrzygnięcia kuponu.
  • Ponadto, za zaznaczenie obu zgód marketingowych otrzymasz dodatkowe 100 zł, co łącznie daje aż 300 zł w bonusie!

Czym są oraz jak skorzystać z punktów lojalnościowych?

Po wygraniu kuponu, każdy nowy gracz otrzyma bonus w formie punktów lojalnościowych FKP. Jest to coś jak specjalna wirtualna waluta, dzięki której można skorzystać ze środków na obstawianie.

Za wygranie pierwszego kuponu dla nowych graczy przygotowano liczbę „punktów” odpowiadającą 200 PLN, czyli 28000 punktów FKP. Oznacza to, że od razu po wygranej możemy wymienić przyznane nam punkty na darmowy zakład o wartości 200 zł i dysponować nimi wedle uznania.

Liczba punktów będzie widoczna po wejściu w panel użytkownika. Z 200 PLN w punktach lojalnościowych możesz skorzystać po dodaniu zdarzeń na swój kupon, wybraniu opcji zapłać w punktach FKP i kliknięciu w przycisk zagraj. Gdy zakład okaże się wygrany, pieniądze lądują od razu na depozytowym koncie gracza, skąd bez problemu możesz wypłacić je na swoje konto bankowe.

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

FORTUNA POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *