Silesion.PL

serwis informacyjny

200 zł za wygraną Twojego klubu w Fortuna I Lidze

200 zł za wygraną Twojego klubu w Fortuna I Lidze

W końcu wraca najlepsza liga świata! W ten weekend czeka nas solidna dawka dobrego futbolu w Fortuna 1 lidze! Kilka nowych zespołów i początek zmagań o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Z tej okazji zakłady bukmacherskie Fortuna przygotowały coś dla nowych graczy. Rejestrując się z kodem swojej drużyny z Fortuna I Ligi oraz stawiając min. 2 zł na na jego zwycięstwo, do każdego wygranego kuponu dorzucamy 200 zł bonusu!

Specjalna oferta FORTUNY dla nowych graczy:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta + 3 x zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł + 10 PLN za pierwszą wpłatę

200 zł za wygraną Twojego klubu w Fortuna I Lidze. Jak skorzystać z promocji?

  1. W dniach 20-24.07.2023 do godziny 18:00 zarejestruj konto w Fortunieoraz udziel zgody na komunikację
  2. Dokonaj pierwszego depozytu na min. 30 zł
  3. Zagraj pierwszy kupon SOLO na wygraną dowolnej drużyny z Fortuna I Ligi za co najmniej 2 zł. (WAŻNEtylko pierwszy zakład jest brany pod uwagę)
  4. Jeżeli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo bonus o wartości 200 zł
  5. Środki bonusowe należy obrócić 1x przed wypłatą, bez kursu minimalnego (bonus wypłacany jest w punktach lojalnościowych)

Uwaga, promocja łączy się z obowiązującą do piątku (21.07) promocją „Bonus za zgodę marketingową przy rejestracji”, w której za zaznaczenie obu zgód marketingowych podczas rejestracji (na komunikację marketingową poprzez wiadomości e-mail oraz SMS) gracz otrzymuje bonus o wartości 100 zł w punktach FKP.

Oznacza to więc, że jeśli gracz podczas rejestracji zaznaczy obie zgody marketingowe oraz spełni warunki promocji opisane wyżej, otrzyma łącznie 300 zł bonusu w punktach FKP!

Czym są oraz jak skorzystać z punktów lojalnościowych?

Po wygraniu kuponu, każdy nowy gracz otrzyma bonus w formie punktów lojalnościowych FKP. Jest to coś jak specjalna wirtualna waluta, dzięki której można skorzystać ze środków na obstawianie.

Za wygranie pierwszego kuponu dla nowych graczy przygotowano liczbę „punktów” odpowiadającą 200 PLN, czyli 28000 punktów FKP. Oznacza to, że od razu po wygranej możemy wymienić przyznane nam punkty na darmowy zakład o wartości 200 zł i dysponować nimi wedle uznania.

Liczba punktów będzie widoczna po wejściu w panel użytkownika. Z 200 PLN w punktach lojalnościowych możesz skorzystać po dodaniu zdarzeń na swój kupon, wybraniu opcji zapłać w punktach FKP i kliknięciu w przycisk zagraj. Gdy zakład okaże się wygrany, pieniądze lądują od razu na depozytowym koncie gracza, skąd bez problemu możesz wypłacić je na swoje konto bankowe.

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

FORTUNA POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *