Silesion.PL

serwis informacyjny

300 zł za rejestrację w Fortunie i celny strzał Polaków w meczu z Niemcami

300 zl za rejestracje w Fortunie i celny strzal Polakow w meczu z Niemcami

Już 16 czerwca na PGE Narodowym odbędzie się mecz, który nawet, jeśli ma charakter spotkania towarzyskiego, zawsze elektryzuje polskich kibiców – zmierzymy się z naszym zachodnim sąsiadem, reprezentacją Niemiec. Będzie to trzeci mecz Fernando Santosa w roli selekcjonera naszej kadry, dotychczas jego bilans to jedno zwycięstwo i jedna porażka.  Jak powszechnie wiadomo, będzie to ostatni występ z orzełkiem na piersi Jakuba Błaszczykowskiego. 

Specjalna oferta FORTUNY dla nowych graczy:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta + 3 x zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł + 10 PLN za pierwszą wpłatę

Z tej okazji bukmacher FORTUNA przygotował specjalne promocje, dzięki którym nowi użytkownicy mają okazję wygrać 300 zł, stawiając zaledwie “dwójkę”! Co trzeba zrobić? Sprawdź szczegóły poniżej! 

Zasady ofery “300 zł za rejestrację i celny strzał Polaków

1. Promocja obowiązuje w dniach 13.06.2023 – 16.06.2023 godz. do momentu rozpoczęcia meczu Polska – Niemcy.

2. Aby wziąć udział w promocjach, należy w dniach ich obowiązywania: 

2.1. Dokonać rejestracji iKonta z kodem MMM600 wchodząc na SPECJALNĄ STRONĘ z ofertą oraz w trakcie procesu rejestracji lub po zarejestrowaniu konta (poprzez zmianę ustawień na iKoncie w zakładce „moje zgody”), udzielić Organizatorowi zgody na komunikację marketingową na dowolny kanał tj. sms lub email, która musi być ważna co najmniej do czasu rozliczenia Promocji;

2.2. Dokonać pierwszego depozytu na min. 30 

2.3. zawrzeć przez stronę Organizatora (w tym aplikację mobilną) zakład za co najmniej 2 zł zakład typu SOLO (jeden zakład na kuponie) z oferty przedmeczowej (prematch) na oddanie celnego strzału przez Reprezentację Polski w towarzyskim meczu z Reprezentacją Niemiec, który odbędzie się 16.06.2023r. (prematch, opcja „TAK”, numer zakładu 725419)

2.4.. Jeżeli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo bonus o wartości 200 zł w punktach FKP. Ponadto, za zaznaczenie obu zgód marketingowych gracz otrzyma dodatkowe 100 zł, co łącznie daje aż 300 zł w bonusach!

2.5.. Środki bonusowe należy obrócić 1x przed wypłatą, bez kursu minimalnego (bonus wypłacany jest w punktach lojalnościowych).

Promocja ta łączy się z promocją „Bonus za zgodę marketingową przy rejestracji”, w której za zaznaczenie obu zgód marketingowych podczas rejestracji (na komunikację marketingową poprzez wiadomości e-mail oraz SMS) gracz otrzymuje bonus o wartości 100 zł w punktach FKP.
Oznacza to więc, że jeśli gracz podczas rejestracji zaznaczy obie zgody marketingowe oraz spełni warunki promocji opisane wyżej, otrzyma łącznie 300 zł bonusu w punktach FKP.

300 zl za rejestracje w Fortunie i celny strzal Polakow w meczu z Niemcami

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

FORTUNA POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author