Silesion.PL

serwis informacyjny

Startuje Ekstraklasa i SuperGame Ekstrakasa. Wygrywasz na 100%!

Startuje Ekstraklasa i SuperGame Ekstrakasa. Wygrywasz na 100

Powiedzmy to sobie otwarcie już na wstępie, że Superbet jest firmą, która ma gest. W darmowej grze Super Game rozdano już: 7 000 000 PLN, Harleya-Davidsona Pan America, Audi Q5 na rok, wyjazdy do Las Vegas, kilkanaście iPhone’ów 14, bilety VIP na skoki z Zakopanem oraz Super Mini Cooper’a, który finalnie wylądował na aukcji WOŚP. Co bukmacher zmajstrował przy okazji startu Ekstraklasy?

Superbet prosi się, żeby do rozdanych już 7 baniek szybko dołączyły kolejne. Im więcej osób weźmie udział w najbliższej edycji, tym więcej kasy wypłaci Pani Księgowa z Superbet. Stanie się tak, dlatego, że bukmacher płaci już za 0 (słownie: ZERO) trafionych w grze typów! Wystarczy wziąć udział, a na konto wpada minimum 2 PLN. Jeszcze raz: jest to gwarantowana kasa dla każdego, za sam udział w darmowej grze!

Maksimum do zgarnięcia, to tym razem 25 000 PLN, które trafi do Was, jeśli jako pierwsi poprawnie wytypujecie 5 dokładnych wyników meczów 1 kolejki Ekstraklasy. Czytają to fani najlepszej ligi świata? Bez wątpienia, zatem do dzieła. Spójrzcie na te mecze i sprawdźcie co podpowiada Wam intuicja:

  • Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok
  • Piast Gliwice – Lech Poznań
  • Górnik Zabrze – Radomiak Radom
  • Zagłębie Lubin – Ruch Chorzów
  • Widzew Łódź – Puszcza Niepołomice

Dobra, nie myślcie zbyt długo, bo jak wiadomo nasza rodzima Serie A potrafi zaskoczyć. Lepiej od razu przejść do gry i uzupełnić formularz gry Super Game.

formularz gry Super Game

Oczywiście między 0 poprawnych typów, a 5 poprawnymi typami przewidziane są też inne, całkiem atrakcyjne opcje. Za wytypowanie 4, 3 i 2 dokładnych wyników mamy oddzielne pule po 8350 PLN do podziału.

Przykładowo: tylko Ty i inny gościu z drugiego końca Polski trafiacie 3 dokładne wyniki. Co się dzieje? Na Wasze konta w Superbet trafia po 4 175 PLN. Możecie za te pieniądze obstawiać, a możecie kasę wypłacić i łapać last minute all inclusive do Turcji czy innej Bułgarii jeszcze w te wakacje, może nawet uda się dla dwóch osób.
1 poprawnie trafiony typ? Jest 3 PLN na przysłowiowego farta, dla każdego.

Najnowsza edycja SuperGame p.t. “Ekstrakasa” jest już w grze i potrwa do soboty 22 lipca do godziny 17:30, czyli do momentu startu pierwszego meczu z powyższej listy.

Warto jednak pamiętać, że walka o Mistrzostwo Polski zaczyna się na poważnie już w piątek, co możecie uwzględnić na swoich taśmach i kuponach singlowych, jak kto woli.
W Ekstraklasie działa oczywiście SuperPrzewaga, dzięki której Wasze kupony mogą okazać się wygrane, nawet przy okazji radykalnego zwrotu wydarzeń meczowych!

Specjalna oferta SUPERBET dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 3500 PLN

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *