Silesion.PL

serwis informacyjny

2# Kalendarz Adwentowy Superbet: bonus

superbet kalendarz adwentowy 2 12 2021

superbet kalendarz adwentowy 2 12 2021

Legalny bukmacher Superbet przygotowano wyjątkową ofertę dla graczy! Biorąc udział w świątecznej gorączce bonusów, odbierzesz prezent niespodziankę każdego dnia, aż do 24 grudnia!

Zaloguj się na konto gracza, wejdź w zakładkę PROMOCJE i odbierz prezent!

Wszelkie informacje dotyczące prezentów znajdziesz po kliknięciu w okienko z prezentem! Nie zwlekaj!

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie

2 grudnia 2021 r.: Odbierz 10 PLN (lub 40 PLN – wysokość bonusu prynawany losowo) bonus na Premier League

 • W jaki sposób otrzymać bonus do 10 PLN?
 • Postaw zakład pojedynczy lub akumulowany za dokładnie 10 PLN na spotkania Premier League rozgrywane w dniu dzisiejszym
 • Do oferty kwalifikują się zakłady przedmeczowe, na żywo lub mieszane.
 • Bonus zostanie przyznany maksymalnie 48 godzin od momentu zaakceptowania oferty.

Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „100% Bonus na Premier League”

 1. W promocji biorą udział Gracze, którzy postawią w okresie trwania promocji zakład za dokładnie 10 PLN na spotkania Premier League, rozgrywane w dniu 02.12.2021 roku.
 2. Do oferty kwalifikują się zakłady pochodząc wyłącznie regularnej z oferty operatora.
 3. Promocyjny zakład musi zostać złożony za dokładnie 10 PLN z konta depozytowego.
 4. Do promocji kwalifikują się zakłady typu singiel i akumulowane, a także z oferty przedmeczowej i na żywo.
 5. Minimalny kurs kuponu promocyjnego nie jest wymagany.
 6. Na promocyjnym kuponie muszą znajdować się wyłącznie zakłady na spotkania z regularnej oferty operatora na mecze Premier League. Jeśli na kuponie znajdzie się inne, niż wymienione powyżej zdarzenie, kupon ten nie będzie brany pod uwagę w promocji.
 7. Aby wziąć udział w promocji postawiony zakład musi zostać rozliczony w tym samym dniu. W promocji nie biorą udział zakłady, których rozliczenie nastąpiło w dniu kolejnym, lub z jakiegoś powodu rozliczenie zostało opóźnione.
 8. Promocja zaczyna się, o godzinie 00:01 i trwa do godziny 23:59.
 9. W promocji może wziąć udział tylko jeden kupon.
 10. Kupony postawione za bonus, lub jakiekolwiek inne nagrody nie kwalifikują do otrzymania bonusu.
 11. Kwota bonusu wynosi dokładnie 10 PLN.
 12. Bonus będzie aktywowany do 48 godzin od rozliczenia promocyjnego kuponu.
 13. W promocji biorą udział zakłady złożone wyłącznie z regularnej oferty na mecze Premier League w okresie trwania promocji.
 14. Kupony zawierające mecze z zakładki „Specjalne”, „Gry Karciane” i z zakładki „Wirtualne” nie biorą udziału w niniejszej Promocji.
 15. Kupony anulowane nie będą zaliczane do wzięcia udziału w niniejszej promocji.
 16. Kupony zamknięte przy opcji cahsout nie biorą udziału w promocji.
 17. Zakłady biorą udział w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 18. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 19. Bonus ważny jest 3 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań dotyczących obrotu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
 20. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, to Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus z promocji „100% Bonus na Premier League”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu ” 100% Bonus na Premier League” nie zostaną aktywowane.
 21. Gracz może anulować Bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
 22. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem w promocji 100% Bonus na Premier League środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 23. Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane pieniądze z depozytowego salda, a następnie pieniądze z przyznanego bonusu.
 24. Oferty promocyjne w Superbet nie łączą się, oznacza to, że aby wziąć udział w danej promocji należy spełnić oddzielnie jej wszystkie wymogi, w okresie jej trwania.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024