Silesion.PL

serwis informacyjny

LV BET wspiera akcję „Dąbrowskie Moto Mikołajki 2021”

LV BET wspiera akcje Dabrowskie Moto Mikolajki 2021

LV BET wspiera akcje Dabrowskie Moto Mikolajki 2021

Święta Bożego Narodzenia to czas miłości i prezentów, ale też pomocy tym najbardziej potrzebującym. W tym roku LV BET zaangażował się w akcję Dąbrowskie Moto Mikołajki 2021, by zapewnić dzieciom z placówek opiekuńczo-wychowawczych w Dąbrowie Górniczej spędzenie świąt w wyjątkowy sposób.

– LV BET od lat bierze udział w licznych akcjach charytatywnych – tak było chociażby na początku 2021 roku, kiedy to wspieraliśmy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy organizując w swoich punktach stacjonarnych zbiórki pieniędzy dla WOŚP. Angażowaliśmy się także w akcję krwiodawstwa „Motoserce” i nie inaczej będzie w grudniu – powiedział Rafał Wójtowicz, Prezes Zarządu LV BET Zakłady Bukmacherskie .

Ostatni miesiąc roku to czas magiczny, bo związany ze świętami Bożego Narodzenia. Niestety jednak nie wszyscy mają możliwość spędzić ten okres w rodzinnym gronie i właśnie tym osobom LV BET pragnie pomóc. W grudniu 2021 roku bukmacher weźmie udział w akcji Dąbrowskie Moto Mikołajki 2021, która ma na celu pomoc dzieciom z placówek opiekuńczo-wychowawczych w Dąbrowie Górniczej.

Dzięki wsparciu m.in. LV BET możliwe będzie zorganizowanie dzieciom świątecznego wyjścia do kina Helios i poczęstunku w pizzerii Dominium. Co więcej wyżej wymienionym placówkom ufundowane zostaną najbardziej potrzebne produkty i narzędzia jak chociażby kuchenka gazowa, pościel czy też stół do tenisa stołowego. Pozostała część przekazanej kwoty trafi do Dąbrowskiej Paki – zbiórki miejskiej dla potrzebujących.

Tegoroczna akcja Dąbrowskie Moto Mikołajki 2021 wystartuje już w najbliższy weekend.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author