Silesion.PL

serwis informacyjny

11-dniowy maraton z MŚ w Hokeju na Lodzie!

Szesnaście najlepszych drużyn globu rozpoczyna walkę o złoty medal Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie. Turniej rozpoczyna się 10.05.2019 u naszych południowych sąsiadów, a konkretnie w Bratysławie i Koszycach. Zanim poznamy zdobywcę najwyższego stopnia podium czekają nas zmagania w fazie grupowej turnieju.

I to na tę fazę turnieju zakłady bukmacherskie forBET przygotowały specjalną promocję, w której do zgarnięcia jest aż 500 PLN! Aby otrzymać bonus wystarczy codziennie w trakcie trwania fazy grupowej MŚ grać kupony za min. 100 PLN, na których jednym ze zdarzeń będzie zdarzenie z oferty Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie. Dotrwaj do końca maratonu i zgarnij bonus! Przeczytaj jak obstawiać hokej?

Zasady promocji:

1. Organizatorem promocji jest forBET Zakłady Bukmacherskie.

2. Aby otrzymać bonus 500 PLN, należy każdego dnia trwania promocji (10.05.2019 – 21.05.2019 włącznie) zawrzeć kwalifikujące się zakłady za sumę stawek co najmniej 100 PLN.

3. Do obrotu będą kwalifikowane tylko zakłady, na których znajdują się min. 3 zdarzenia – jednym ze zdarzeń musi być zdarzenie z Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie. Pozostałe zdarzenia są dowolne.

4. Każde zdarzenie na kuponie musi mieć kurs min. 1.30.

5. Kupony muszą zostać rozliczone do 21.05.2019, do 23:59.

6. Do promocji nie zaliczają się kupony systemowe oraz kupony zagrane za środki bonusowe.

7. Obrót bonusem wynosi 4x, po kursie minimalnym 2.0. Bonus oczekuje w kolejce przez 30 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni.

8. Zakłady systemowe, zakłady zagrane za środki bonusowe oraz zakłady WIRTUALNE II nie zaliczają się do promocji.

9. Bonusy zostaną przyznane tylko jeden raz na użytkownika i znajdą się na kontach graczy w środę 22.05.19, do godz. 16:00.

10. Kupony z zakładami typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu, nie zaliczają się do promocji.

11. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem.

12. Organizator zastrzega sobie prawo do podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej promocji lub dopuszczających do udziału w promocji.

13. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author