Silesion.PL

serwis informacyjny

Zwiedzanie i atrakcje przed otwarciem ORLEN Stadionu w Płocku

Zwiedzanie i atrakcje przed otwarciem ORLEN Stadionu w Płocku

fot. Wisła Płock S.A.

W dniach 1 i 2 września, miasto Płock zaprozszają mieszkańców oraz miłośników sportu na wyjątkowe wydarzenie – oficjalne otwarcie nowego ORLEN Stadionu im. Kazimierza Górskiego. W tym czasie, uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w zwiedzaniu tego nowoczesnego obiektu oraz korzystać z różnorodnych atrakcji przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Pełne Świętowanie Otwarcia Stadionu

Prezydent Płocka, Andrzej Nowakowski, zaprasza wszystkich na inaugurację nowego stadionu, który jest dumą miasta. Impreza odbędzie się w dniach 1 i 2 września, w czasie którego będzie można uczestniczyć w wielu atrakcjach.

Mecz Otwarcia i Nowe Możliwości

W sobotę, 2 września o godzinie 17:30, odbędzie się mecz otwarcia ORLEN Stadionu, gdzie Wisła Płock zmierzy się z Polonią Warszawa. To wyjątkowe spotkanie zapoczątkuje oficjalnie nową erę na płockim stadionie. Przede wszystkim, wszyscy kibice będą mieli dostęp do wszystkich trybun – A, B, C i D, z których łącznie skorzystać może 15 004 osób.

Bogata Rozrywka Przed Meczem

Zanim rozpocznie się mecz, już od godziny 12:00, na terenach przy stadionie ruszą liczne atrakcje dla najmłodszych i dorosłych. Dmuchane zjeżdżalnie, tor przeszkód oraz mega piłkarzyki to tylko niektóre z propozycji, które zapewnią rozrywkę i radość uczestnikom. Dla fanów adrenaliny przygotowano także symulator WRC oraz eurobungee. Na scenie zaprezentują się lokalne zespoły muzyczne, takie jak Wataha, Klisze i Forget Me Not. Nie zabraknie także miejsca na przerwę kulinarne – strefa gastronomiczna zadba o potrzeby uczestników.

Zwiedzanie ORLEN Stadionu

Piątek, 1 września, to okazja dla wszystkich zainteresowanych zwiedzaniem nowego obiektu. Wycieczki rozpoczną się od godziny 15:00 i będą odbywały się co pół godziny. Przewidywany czas zwiedzania to około 45 minut, a w jednej grupie może uczestniczyć maksymalnie 50 osób. Spacer po stadionie pozwoli zapoznać się z różnymi zakamarkami obiektu, takimi jak trybuna prasowa, loże biznesowe, sektor VIP oraz strefa sportowa.

Zakończenie Otwarcia

Zwiedzanie ORLEN Stadionu to nie tylko okazja do zanurzenia się w atmosferze sportowej, ale również doskonała możliwość uwiecznienia tego wyjątkowego dnia poprzez pamiątkowe fotografie. Organizatorzy zachęcają uczestników do publikowania zdjęć na mediach społecznościowych i oznaczania kont Płocka oraz Wisły Płock.

Warto już teraz zaznaczyć daty 1 i 2 września w kalendarzu. Czekają nas emocje, atrakcje oraz wspólne świętowanie otwarcia nowego ORLEN Stadionu w Płocku.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze