Silesion.PL

serwis informacyjny

Zwiastun „Home Sweet Home Alone”, czyli nowy “Kevin sam w domu”

Pojawił się zwiastun remake uwielbianego na całym świecie filmu „Kevin sam w domu” z 1990 roku. Nową wersję zatytułowano „Home Sweet Home Alone”. Film “Home Sweet Home Alone” będzie miał światową premierę 12 listopada na Disney+.

Ta bożonarodzeniowa komedia koncentruje się wokół 10-letniego Maxa Mercera (w tej roli gwiazda „Jojo Rabbit” Archie Yates), który przypadkowo zostaje pozostawiony przez wyjeżdżają na wakacje rodzinę i musi zmierzyć się z niedoświadczonymi rabusiami Pam ( Ellie Kemper ) i Jeff ( Rob Delaney ) w obronie swojego domu.

Zwiastun tego nowego filmu sugeruje, że będzie on mniej podobny do kontynuacji, a bardziej do remake’u „Finn sam w domu: Świąteczny skok” z 2012 roku. Postać Yatesa jest pokazana, jak uderza we wszystkie znane rytmy, takie jak obżeranie się śmieciowym jedzeniem, pokonywanie najeźdźców w strojach Mikołajów za pomocą imponujących pistoletów Nerf, zastawianie skomplikowanych domowych pułapek.

Ale „Home Sweet Home Alone” nie tylko wydaje się uhonorować oryginalny film pod względem fabuły i wykonania, ale bezpośrednio przywraca ulubione postacie, takie jak starszy brat Kevina. Devin Ratray, który grał w oryginale Buzza, który tym razem pojawia się w zwiastunie jako policjant z odznaką „McCallister”.