Silesion.PL

serwis informacyjny

Zobacz czołówkę serialu “BH90210” w klimacie starego “Beverly Hills, 90210”

Gabrielle Carteris (Andrea), Shannen Doherty (Brenda), Jennie Garth (Kelly), Brian Austin Green (David), Jason Priestley (Brandon), Tori Spelling (Donna) i Ian Ziering (Steve) w nostalgicznej czołówce odświeżonego serialu paczki z Beverly Hills

Niestety, widzowie którzy pamietają serial “Beverly Hills 90210” mogą poczuć się rozczarowani. Nowe “BH90210” to połączenie meta-autobiografii, parodii, hollywoodzkiej satyry i nieapologicznej telenoweli.

O czym jest serial BH90210? Zamiast konwencjonalnego restartu „Beverly Hills, 90210”, koncepcja nowego serialu opiera się na obsadzie, która ponownie zgromadziła się na zjeździe z okazji 30. rocznicy w Las Vegas (serial faktycznie miał swoją premierę niecałe 29 lat temu, ale kto liczy?). Przygotowania do okrągłej rocznicy w Peach Pit nie będą przebiegać bez roblemów.

Serial Beverly Hills 90210 z lat 90-tych opowiadał o “typowej amerykańskiej młodzieży” z bogatych domów. Serial rozpoczyna się, gdy do Beverly Hills sprowadza się rodzina Walshów. Bohaterowie serialu są młodzi, chodzą do szkoły, a ich życie kręci się głównie wokół imprez, nauki i miłości.

Kelly przymierza się do trzeciego rozwodu i próbuje powstrzymać nastoletnią córkę przed pójściem tą samą ścieżką zawodową. Znerwicowany Brandon pracuje jako drugi reżyser a David to typ męża swojej żony, gwiazdy pop (Shay La La Anthony’ego), który zostaje w domu by opiekować się dzieckiem. Steve zajmuje się lokowaniem produktu dla jednej ze swoich marek lifestyle’owych.

Premierę nowego „BH90210” zaplanowano w USA na 7 sierpnia (FOX). Nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle, serial pojawili się Polsce.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024