Silesion.PL

serwis informacyjny

“Kevin sam w domu” – będzie remake od Disneya

Bob Iger, dyrektor generalny Disneya, ogłosił, że Walt Disney Company, pracuje nad nowa wersja ‘Home Alone” z 1990 r. Film ma byc dostępny w nowej usłudze Disney +. Iger nie ujawnił żadnych szczegółów na temat tego, kto wystąpi jako Kevin McCallister lub Mokrzy bandyci.

Czy prawdziwy Kevin pojawi się w nowej wersji filmu? Obecnie Kevin McCallister a raczej Macaulay Culkin to 38-letni mężczyzna. Kilka tygodni temu Macaulay Culki kręcił w Los Angeles scenę w klimacie bożonarodzeniowym, natomiast w zeszłym roku wziął udział w reklamie Googlenawiązującej do filmu “Kevin sam w domu”:

Disney jest teraz właścicielem serii po zakupie studia filmowego 20th Century Fox . Nowa usługa Disney + zostanie uruchomiona w USA w listopadzie, natomiast w Europie będzie dostepna w przyszłym roku.

Kolejnym remakem ma być także Noc w Muzeum z Benem Stillerem. Oprócz tych przeróbek Disney + będzie również zawierał treści z serii Star Wars i Marvel.

Po filmie z 1990 roku, dwa lata później nastąpiła równie świetna kontynuacja czyli “Kevin sam w Noym Jork” która udowodniła, że ​​rodzice McCallister naprawdę nie powinni być odpowiedzialni za dzieci. O trzeciej części Home Alone 3 z 1997 roku nie napiszemy nic. Szkoda słów.

Kevin sam w domu “Home Alone” – Rodzina McCallisterów zamierza spędzić Święta Bożego Narodzenia we Francji. W dzień wyjazdu omal nie spóźniają się na samolot. W wyniku małego zamieszania zapominają ze sobą zabrać Kevina (Macaulay Culkin). Ośmioletni chłopiec zostaje sam w domu, od tej pory musi sam sobie radzić ze wszystkim, w czym do tej pory wyręczali go rodzice… łącznie z dwoma złodziejami (Joe Pesci, Daniel Stern), którzy tylko czyhają, by okraść dom McCallisterów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024