Silesion.PL

serwis informacyjny

Znamy rywala Cieślaka w walce wieczoru gali KBN24 1 października w Lublinie

KnockOut Boxing Night 24. Michal Cieslak powalczy z Krzysztofem Twardowskim

KnockOut Boxing Night 24. Michal Cieslak powalczy z Krzysztofem Twardowskim

Już 1 października w Lublinie, na gali Knockout Boxing Night 24 powrót dwukrotnego pretendenta do tytułu mistrza świata wagi junior ciężkiej Michała Cieślaka (22-2, 16 KO). Cieślak w czerwcu stoczył ostatni pojedynek, w którym już w pierwszej rundzie znokautował Niemca Enrico KoellingaMichał zajmuje dziewiąte miejsce w rankingu WBO oraz jedenastą pozycję w klasyfikacji federacji WBC, więc tylko kwestią czasu jest kolejna mistrzowska szansa.

Podczas gali w lubelskiej Hali im. Z. Niedzieli kibice zobaczą również polsko-polską bitwę między Markiem Matyją (20-3-2, 9KO), a Janem Czerklewiczem (8-1, 2KO) – to walka na szczycie krajowej wagi półciężkiej!

Na ringowej macie stanie również były mistrz Europy, zawodnik, który krzyżował rękawice m.in. z mistrzem świata IBF, WBA i IBO Gennadijem Gołowkinem, Kamil Szeremeta (22-2-1, 6KO), oraz niepokonany Rafał Wołczecki (6-0, 4KO), który nokautuje kolejnych swoich przeciwników w znakomitym stylu. Zapowiada się noc ekscytującego boksu w Lublinie!

Patronem wydarzenia są Lublin – Miasto Inspiracji oraz Marszałek Województwa Lubelskiego.

KBN24 karta walk

  • Michał CieślakKrzysztof Twardowski
  • Jan CzerklewiczMarek Matyja
  • Kamil Szeremeta – TBA
  • Rafał Wołczecki – TBA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024