Silesion.PL

serwis informacyjny

Zgarnij 200 zł, jeśli oglądalność na YT przekroczy 50 000 podczas expose M. Morawieckiego

Sejmowy kanał na YouTube w rekordowym tempie zyskuje popularność. W poniedziałek o 10:00 expose wygłosi Mateusz Morawiecki, dlatego z tej okazji legalny bukmacher BETFAN oferyje specjalną promocję – możliwość zgarnięcia 200 zł, jeśli w poniedziałek podczas expose liczba widzów transmisji na YT przekroczy 50 000 widzów!

Zasady są bardzo proste:

  • Otwórz konto z kodem Legalny600
  • Wpłać dokładnie 25 zł
  • Postaw kupon SOLO lub AKO za dokładnie 25 zł zawierający zdarzenie z oferty na oglądalność transmisji
  • Jeśli oglądalność przekroczy 50 000 widzów, zgarniesz freebet 200 zł!

BETFAN POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

BETFAN  jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024