Silesion.PL

serwis informacyjny

Zakłady bukmacherskie Betcris głównym sponsorem łódzkiej IV ligi

Betcris sponsorem glownym Lodzkiego Zwiazku Pilki Noznej

Betcris sponsorem glownym Lodzkiego Zwiazku Pilki Noznej

Od początku maja 2022 roku zakłady bukmacherskie Betcris przyjmą miano sponsora głównego najważniejszych rozgrywek prowadzonych przez Łódzki Związek Piłki Nożnej – łódzkiej grupy IV ligi. Umowa o współpracy będzie obowiązywała do końca sezonu 2022/2023.

Strony mają nadzieję, że rozpoczynająca się współpraca przyniesie wiele obopólnych korzyści i pozwoli zrealizować założone cele biznesowe oraz wizerunkowe. Dla ŁZPN pozyskanie solidnego partnera otwiera nowe możliwości do podnoszenia prestiżu i budowania marki czwartoligowych rozgrywek, które z sezonu na sezon cieszą się coraz większą popularnością. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie kibiców rywalizacją na tym poziomie, wiosną 2022 ŁZPN rozpoczął emisję cyklicznego Magazynu Łódzkiej IV Ligi, nadawanego w każdą środę o godzinie 20.30 na kanale YouTube. Kolejnym krokiem na drodze do podniesienia atrakcyjności tej ligi było znalezienie strategicznego sponsora, dzięki któremu otwiera się możliwość wejścia na wyższy poziom finansowo-organizacyjny.

Jesteśmy przekonani, że z tak solidnym partnerem łódzka IV liga systematycznie będzie rosła w siłę. Betcris jest dla nas gwarancją stabilności, bez której nie ma mowy o rozwoju. Teraz możemy z optymizmem spoglądać w przyszłość i skupiać się na podnoszeniu rangi oraz poziomu czwartoligowych rozgrywek – powiedział prezes ŁZPN Adam Kaźmierczak.

Betcris to jeden z najmłodszych graczy na polskim rynku bukmacherskim, aczkolwiek firma wywodząca się z rynków Ameryki Środkowej i Południowej globalnie operuje od 1985 roku, będąc światowym liderem branży zakładów online. W swoim portfolio marka pochwalić się może sponsoringiem reprezentacji Meksyku i Ekwadoru w piłce nożnej, tytułem sponsora MLB, NFL, Super Bowl i Copa America oraz współpracą ambasadorską z Ronaldinho. W Polsce bukmacher poczynił już pierwsze kroki w tym obszarze biznesowym w ramach partnerstw z mistrzem Polski, Łomżą VIVE Kielce oraz utytułowanym klubem siatkarskim, Asseco Resovią Rzeszów. Współpraca z ŁZPN-em to sponsoringowy debiut bukmachera w piłce nożnej.

Jedną z kluczowych przewag strategicznych Betcris jest bogata oferta na piłkę nożną, obejmująca szeroki wachlarz dostępnych do obstawiania lig, rynków i zdarzeń. Dlatego kolejnym etapem budowania portfolio sponsoringowego było naturalnie obranie kierunku właśnie w ramach rozgrywek piłkarskich na różnych jej poziomach, co wynika m.in. z preferencji naszych klientów, chętnie obstawiających rozgrywki lokalne. W tym kontekście województwo łódzkie stanowi dla nas biznesowo bardzo atrakcyjny obszar – komentuje członek zarządu Betcris Polska Jacek Jakubowski.

W ramach nawiązanego partnerstwa na boiskach klubów IV ligi pojawi się branding bukmachera, a także ekspozycje online, m.in. w Magazynie z podsumowaniem kolejki. Betcris planuje także dedykowane promocje dla sympatyków klubów łódzkiej IV ligi.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024