Silesion.PL

serwis informacyjny

Zajęcia fitness dla kobiet z Ukrainy w Katowicach

Zajecia fitness dla kobiet z Ukrainy w Katowicach

Zajecia fitness dla kobiet z Ukrainy w Katowicach

Katowicki MOSiR organizuje nową formę pomocy osób z Ukrainy. Oferta skierowana jest dla kobiet w każdym wieku. Żeby zapisać się na zajęcia wystarczy wysłać maila.

Katowice organizują wsparcie osobom z Ukrainy, które znalazły tu schronienie uciekając przed tragedią wojny. Tym razem oferta miasta została poszerzona o zajęcia dla kobiet.

Na zajęcia należy zabrać wygodny strój oraz sportowe obuwie. Program zajęć obejmuje trening funkcjonalny, stabilizacyjny oraz obwodowy z elementami fitness.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wysłanie zgłoszenia na adres sport@mosir.katowice.pl. Należy wpisać wybrany dzień lub dni oraz godzinę. Zajęcia poprowadzi instruktorka z wieloletnim doświadczeniem – mówi Michał Wojaczek Kierownik Działu Sportu i Obsługi Klienta w MOSiR Katowice.

W jednym tygodniu będą to ćwiczenia ranne, a w kolejnym popołudniowe. Zajęcia rozpoczynają się 19 kwietnia o godzinie 10:00. Terminarz można znaleźć na stronie internetowej oraz profilu facebookowym katowickiego MOSiRu.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024