Silesion.PL

serwis informacyjny

Zagraj Ligę Angielską w forBET i odbierz CANAL+ online na miesiąc

Zagraj Lige Angielska w forBET i odbierz CANAL plus online na miesiac 1

Zagraj Lige Angielska w forBET i odbierz CANAL plus online na miesiac 1

Wyobraźcie sobie, że możecie mieć dostęp do najlepszych filmów i seriali oraz przede wszystkim do najlepszych lig piłkarskich. Wszystko to dostępne na wyciągnięcie ręki… po telefon, tablet albo laptopa. Gdziekolwiek się znajdujecie i macie dostęp do sieci.

Wszystkie te wspaniałości oferuje nowa platforma – CANAL PLUS online. Teraz macie możliwość jej sprawdzenia przez cały miesiąc, zupełnie za darmo! Wystarczy, że w dniach 12-16 sierpnia zagracie w legalnych zakładach forBET kupon na ligę angielską z dokładną stawką 59 złotych.

Śpieszcie się, bowiem bukmacher forBET ma dla Was tylko 500 kodów promocyjnych. Otrzymacie je drogą mailową. Pamiętajcie, że promocja skierowana jest dla graczy, którzy jeszcze nie mieli wykupionego pakiet Canal plus.

Nie masz jeszcze konta w forBET? Zarejestruj się TUTAJ

Regulamin promocji

1. Niniejszy regulamin określa warunki promocji prowadzonej przez Organizatora pod nazwą „Odbierz Canal plus online” (dalej jako „Promocja”).

2. Organizatorem Promocji jest forBET Zakłady Bukmacherskie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, adres ul. Królewska 18, 00-103 Warszawa, spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000263257, posiadająca NIP 5482487290, której akta rejestrowe są przechowywane przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego, o kapitale zakładowym w wysokości 2.667.000,00 złotych (w niniejszym regulaminie jako „Organizator”).

3. Aby wziąć udział w Promocji należy posiadać eKonto w serwisie www.iforbet.pl i zawrzeć zakład oferowany przez Organizatora przez sieć Internet, który będzie na Kuponie, za które przyznawane są punkty zgodnie z Regulaminem.

4. Promocja trwa od 12 sierpnia 2021 godz. 16:00 do 16 sierpnia, godz. 23:59

5. Do Promocji można dołączyć w każdym dniu jej trwania.

6. Promocja polega na przyznaniu nagród w postaci kodów promocyjnych uprawniających do skorzystania z usługi Canal Plus online na okres jednego miesiąca.

7. Warunkiem przekazania nagrody będzie zagrania kuponu w okresie trwania promocji, zawierającego minimum jedno zdarzenie z zakresu oferty na angielską Premier League.

8. Kupon by został zaliczony do promocji musi zostać  zagrany za dokładną stawkę 59 złotych. Na kuponie muszą być zawarte minimum 3 zdarzenia z kursem min. każdego z nich – 1.30

9.  W przypadku zagrania kilku kuponów przez jednego gracza zgodnie z warunkami promocji, nagroda będzie przekazana tylko za pierwszy zagrany kupon.

10.  Kody promocyjne zostaną przydzielone dla pierwszych 500 graczy, którzy w okresie trwania promocji zagrali kupon zgodny z warunkami promocji.

a. O kolejności zadecyduje data i godzina zagrania kuponu spełniającego warunki promocji.

11. Nagroda w postaci kodu promocyjnego zostanie przekazana drogą mailową na adres e-mail podany przy rejestracji konta.

12. Przekazanie nagrody nastąpi w przeciągu 7 dni od daty zakończenia promocji.

13. W przypadku osób naruszających Regulamin, Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia poszczególnych osób z Promocji lub uzależnić ich udział od spełnienia określonych warunków.

14. Nagród nie można zamienić na gotówkę.

15. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w Regulaminie jeżeli zmiana będzie wynikać z decyzji właściwego organu państwowego, konieczności dostosowania do przepisów prawa, w szczególności w przypadku ich zmiany oraz wydania lub zmiany interpretacji prawa przez właściwe organy, w zakresie niezbędnym do dostosowania się, odpowiednio, do decyzji lub przepisów prawa.

16. eKonto, Kupon, Kupon wygrany, Kupon przegrany, kurs, zakład i zakłady systemowe należy rozumieć w znaczeniu określonym regulaminem, na podstawie którego Organizator urządza zakłady wzajemne przez sieć Internet (dostępny na stronie www.iforbet.pl).

17. Reklamację w związku z Promocją należy kierować na adres reklamacje@iforbet.pl najpóźniej do dnia następnego po dniu publikacji listy zdobywców nagród, z tym zastrzeżeniem, że w sprawach związanych z uchybieniem przez Uczestnika terminowi określonemu w pkt 19 reklamacje należy złożyć w ciągu 24 godzin od momentu poinformowania Uczestnika przez Organizatora o uchybieniu temu terminowi, a w przypadku przyznania nagrody w postaci bonusu w ciągu 48 godzin od upływu terminu określonego w pkt 21.

18. W sprawach nie uregulowanych mają zastosowanie odpowiednie przepisy powszechnie obwiązującego na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej prawa, a w szczególności Kodeksu cywilnego i ustawy o grach hazardowych.

SZCZEGÓŁOWE ZASADY REALIZACJI KODÓW NA www.canalplus.com

Kod można wykorzystać rejestrując nowe konto użytkownika na stronie www.canalplus.com („Zrealizuj voucher” w stopce strony) od dnia xx.xx.xxxx do dnia 31.12.2021 do godziny 23:59.

Instrukcja realizacji vouchera:

1. Wejdź na stronę: canalplus.com/pl/voucher

2. Wpisz swój kod vouchera i kliknij: „Przejdź dalej”

3. Utwórz nowe konto (na pytanie czy posiadasz już konto kliknij „NIE”):

– wypełnij formularz poprzez podanie adresu e-mail i hasła;

– Zaznacz zgody marketingowe (opcjonalnie) i kliknij „Zarejestruj się”;

– Wprowadź dane zamieszkania na terenie Polski i kliknij „Przejdź dalej”

– W podsumowaniu dodaj metodę płatności i w przypadku karty debetowej lub kredytowej podaj dane karty i wykonaj przelew weryfikacyjny (1 PLN, które zwrócimy na Twoje konto)

– Po weryfikacji karty wyślemy link aktywacyjny na Twój adres e-mail potwierdź aktywację konta (link aktywacyjny wyślemy na podany przy rejestracji adres e-mail)

– Oglądaj CANAL+ ONLINE

Podczas procedury rejestracji podanie danych przez Uczestnika jest dobrowolne, jednakże w celu założenia konta niezbędne jest podanie przez klienta adresu e-mail, ustalenie hasła, podanie adresu zamieszkania na terenie Polski oraz danych karty płatniczej. Kody nie sumują się Uczestnikowi Akcji Promocyjnej.

W trakcie rejestracji nowego konta w usłudze Canal+ Online, Uczestnik może wykorzystać jeden Kod przyporządkowany do założonego konta. Usługę należy anulować/dezaktywować w dowolnym momencie przed upływem darmowego okresu dostępu, aby płatność za kolejny miesiąc nie była pobrana automatycznie z karty. W przypadku braku anulowania/dezaktywacji usługi będzie pobierana opłata 50 zł za każdy kolejny rozpoczęty miesiąc dostępu

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024