Silesion.PL

serwis informacyjny

XI Jarmark Wielkanocny w siedzibie zespołu “Mazowsze”

Już w najbliższy weekend 16 i 17 marca, w Karolinie, siedzibie zespołu “Mazowsze” w Otrębusach pod Warszawą odbędzie się wielkanocny jarmark produktów regionalnych i rzemiosła artystycznego, a także warsztaty rękodzielnicze i koncerty zespołu “Mazowsze”. Wstęp na jarmark bezpłatny!

Po raz jedenasty Karolin otwiera swoje podwoje dla wszystkich, którzy szukają już dziś wielkanocnych przysmaków i dekoracji. W świateczną atmosferę wprowadzą przybyłych twórcy ludowi, rzemieślnicy i producenci zdrowej żywności. Unikalne produkty, o które trudno na innych tego typu imprezach, gwarantują pełną satysfakcję. 

Podczas jarmarku odbywać się będą również warsztaty rękodzielnicze w zlokalizowanym na terenie Karolina Centrum Folkloru Polskiego, a wieczory uatrakcyjnią koncerty zespołu “Mazowsze” z najpiekniejszymi suitami taneczno-muzycznymi z róznych regionów Polski.

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/398630216040532/398630226040531/

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024