26 października 2021

Silesion.PL

serwis informacyjny

Wysokie kursy w Totolotku na FA Cup i ESA

Wielka piłka wraca na Wyspy Brytyjskie. W sobotę na murawę Wembley wyjdą Leicester City oraz Manchester City. Zdobywca FA Cup oraz mistrz Anglii staną w szranki w walce o Tarczę Wspólnoty. Będzie to pierwsze oficjalne spotkanie w sezonie 2021/22, więc forma obu zespołów jest dla nas dużą zagadką. W meczach towarzyskich Lisy przegrały z Burton (po karnych), Wycombe, zremisowali z QPR oraz wygrali z Villarrealem. Z kolei Obywatele rozegrali trzy sparingi, wszystkie udało im się wygrać, kolejno z Preston North End FC 2:0, Barnsley FC 4:0 i Blackpool FC 4:1.

Do interesującego spotkania trenerskiego pomiędzy Kostą Runjaicem oraz Waldemarem Fornalikiem dojdzie w niedzielę. Pogoń Szczecin vs Piast Gliwice, czyli starcie 3. oraz 6. zespołu poprzedniego sezonu. Portowcy już odpadli z walki o fazę grupową europejskich pucharów i mogą skupić się na rozgrywkach ligowych, z kolei drużyna z Górnego Śląska po kilku ciekawych transferach będzie chciała poprawić zeszłoroczny rezultat.

W związku z meczem o Tarczę Wspólnoty oraz bardzo ciekawym starciem w Szczecinie, Totolotek przygotował specjalnie podwyższone kursy!

Totolotek SA to najdłużej działający w Polsce legalny operator zakładów wzajemnych, z przeszło 25-letnią tradycją.
W 2013 r. Totolotek SA otrzymał licencję na przyjmowanie zakładów bukmacherskich i totalizatorów w Internecie. Od tego czasu zakłady realizowane przez Internet są najszybciej rosnącym obszarem działalności firmy.

Copyright © 2016-2021 Wszelkie prawa zastrzeżone. | Silesion dla Śląska.