Silesion.PL

serwis informacyjny

Wysoki kurs 100 na zwycięstwo Polski w meczu z Walią w Superbet

Wysoki kurs w superbet na to ze Polska wygra w meczu z Walia

Wysoki kurs w superbet na to ze Polska wygra w meczu z Walia

Rejestrując się Superbet z kodem LEGBUK oraz wpłacając depozyt o minimalnej wartości 50 zł i stawiając swój pierwszy kupon singiel otrzymasz specjalny, podwyższony kurs. Wystarczy że na Twoim zakładzie znajdzie się typ z oferty przedmeczowej na zwycięstwo Polski z Walią w regulaminowym czasie gry w meczu Ligi Narodów (wydarzenie odbędzie się w dniu 01.06.2022) za minimalną stawkę 2 PLN. Jeśli trafisz, otrzymasz wygraną z kuponu oraz dodatkowy bonus w wysokości 200 PLN.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 1300 PLN!

Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „Bonus 200 PLN za wygrany zakład na zwycięstwo Polski w meczu z Walią”

 • W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon singiel zawarty po założeniu konta z kodem LEGBUK.
 • Na kuponie musi znajdować się typ z oferty przedmeczowej na zwycięstwo Polski w regulaminowym czasie gry w meczu z Walią.
 • Bonus to 200 PLN za poprawny typ na zwycięstwo Polski z uwzględnieniem, że minimalna stawka zakładu to 2 PLN.Przykład: Jeżeli Gracz postawi pierwszy kupon po założeniu konta ze stawką 2 PLN na zwycięstwo Polski po kursie z oferty (np. 1.83) i kupon zostanie rozstrzygnięty jako wygrany, Gracz otrzyma regularną wygraną za kupon oraz bonus w wysokości 200 PLN.Wysokość przysługującego bonusu obliczona zostanie wg następującego wzoru:
  • Stawka klienta = 2 PLN – 0.24 PLN (12% podatku) = 1.76 PLN
  • Kurs na zwycięstwo Polski = 1.83
  • Bonus = 200 PLN
  • Kwota wygranej za kupon = 1.76 PLN * 1.83 = 3.22 PLN
  • Łączna wygrana = 203.22 PLN
 • Minimalna stawka kuponu to 2 PLN.
 • Zakłady zaliczają się do udziału w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 • Bonus zostanie przelany na konto Gracza 72 godzin po zakończeniu promocji.
 • Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 • Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań opisanych w punkcie 4. Regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
 • Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus „Bonus 200 PLN za wygrany zakład na zwycięstwo Polski w meczu z Walią”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu „Bonus 200 PLN za wygrany zakład na zwycięstwo Polski w meczu z Walią” nie zostaną aktywowane.
 • Gracz może anulować bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
 • Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem „Bonus 200 PLN za wygrany zakład na zwycięstwo Polski w meczu z Walią” środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 • Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane środki z depozytowego salda, a następnie środki z przyznanego bonusu.

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author