Silesion.PL

serwis informacyjny

Betcris Oficjalnym Bukmacherem Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej

Betcris Oficjalnym Bukmacherem Wielkopolskiego Zwiazku Pilki Noznej 2022

Betcris Oficjalnym Bukmacherem Wielkopolskiego Zwiazku Pilki Noznej 2022

Podczas poniedziałkowej konferencji ogłoszono współpracę pomiędzy Betcris a Wielkopolskim Związkiem Piłki Nożnej. Na mocy umowy sponsorskiej firma zyskała tytuł Oficjalnego Bukmachera Związku, pozycjonując się głównie wokół lokalnych rozgrywek ARTBUD IV ligi w nadchodzącym sezonie 2022/2023.

W ramach nawiązanego partnerstwa na wszystkich boiskach klubów wielkopolskiej IV ligi pojawi się branding bukmachera. Kooperacja zakłada również dodatkowe działania marketingowe, w tym transmisje ze spotkań w internecie i nowe autorskie projekty.

Wielkopolska solidność to powszechnie znany slogan, który doskonale odnosi się również do środowiska piłkarskiego, uwidaczniając się w postaci nieustannego rozwoju i zachowywania najwyższych standardów organizacyjnych. Dbałość o wizerunek marki przekłada się na odbiór Związku przez otoczenie:

Dokładamy wszelkich starań, by rozwijać nasze projekty szkoleniowe, ale też tworzyć dobrą atmosferę wokół piłki. Nasze zaangażowanie jest zauważane i doceniane. Jesteśmy jedynym związkiem, który pozyskał sponsorów tytularnych dla wszystkich swoich rozgrywek seniorskich, a dziś stawiamy kolejny milowy krok finalizując współpracę na zupełnie nowym dla nas polu – podkreśla Paweł Wojtala, prezes Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Betcris to legalny bukmacher i jeden z najmłodszych graczy na polskim rynku, aczkolwiek firma wywodząca się z rynków Ameryki Środkowej i Południowej globalnie operuje od 1985 roku, będąc światowym liderem branży zakładów online. W swoim portfolio marka pochwalić się może sponsoringiem reprezentacji Meksyku i Ekwadoru w piłce nożnej, tytułem partnera rozgrywek MLB, NFL, Super Bowl i Copa America oraz współpracą ambasadorską z Ronaldinho. W Polsce w ciągu niespełna rocznej działalności bukmacher zaangażował się w sponsoring aktualnego mistrza Polski w piłce ręcznej – Łomży VIVE Kielce oraz siatkarskiego utytułowanego klubu – Asseco Resovii Rzeszów.

Na zdjęciu od lewej: Paweł Wojtala, prezes Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej i członek zarządu Betcris Polska, Jacek Jakubowski
Na zdjęciu od lewej: Paweł Wojtala, prezes Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej i członek zarządu Betcris Polska, Jacek Jakubowski

Aktualnie Betcris konsekwentnie stawia kolejne strategiczne kroki, pozycjonując się wokół futbolu – Wielkopolski jest drugim, po Łódzkim, wojewódzkim związkiem, z którym firma podpisała umowę sponsorską:

Bez wątpienia piłka nożna jest w Polsce sportem numer jeden, nie tylko w kontekście oglądalności czy ogólnej popularności, ale także w obszarze zainteresowania graczy ofertą zakładów bukmacherskich. Dlatego cieszymy się, że dziś pozyskujemy kolejne bardzo ważne partnerstwo. Wielkopolska to z naszego punktu widzenia jeden z najważniejszych regionów w kraju, szczególnie w aktualnych okolicznościach sportowych. Oczywiście na tym nasza ekspansja się nie kończy i już teraz mogę zapowiedzieć, że planujemy kolejne ruchy w ramach budowania piłkarskich projektów sponsoringowych – deklaruje członek zarządu Betcris Polska, Jacek Jakubowski.

Oprócz standardowych działań Betcris planuje także dedykowane promocje skierowane do wielkopolskich sympatyków klubów IV ligi.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author