Silesion.PL

serwis informacyjny

Wyniki wszystkich gal Fame MMA 1 – 14

Fame MMA to polska federacja organizująca gale typu freak show fight na zasadach MMA i boksu w których walczą celebryci, youtuberzy, raperzy, influencerzy czy inne znane osoby ze świata mediów. Wszystkie zapowiedzi i karty walk wszystkich gal Fame MMA znajdziesz w podlinkowanym artykule. Przedstawiamy wyniki wszystkich gal (lista aktualizowana) jakie odbyły się w ramach organizacji FAME MMA:

FAME MMA 1: Boxdel vs. Guzik

  • Walka o mistrzostwo Fame MMA w kategorii ciężkiej: (Main Event) Michał „Boxdel” Baron – Jakub „Guzik” Szymański

Zwycięstwo Boxdela przez TKO w 1 rundzie

  • Walka w kategorii open: (Boks, Co-Main Event) Daniel „Magical” Zwierzyński – Adrian „Polak” Polański

Zwycięstwo Polaka przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka w kategorii open: (Pojedynek rycerski) Piotr Celej – Krzysztof Olczak

Zwycięstwo Olczaka przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka w kategorii półśredniej: Dawid „Ambro” Ambroziak – Dawid „Surfer” Ozdoba

Zwycięstwo Ambra przez poddanie w 1 rundzie

  • Walka w kategorii open: Michał Handke – Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka

Zwycięstwo Handke przez TKO w 2 rundzie

  • Walka w kategorii open: Hubert „Ken” Korczak – Krystian „Krycha” Wilczak

Zwycięstwo Krychy przez TKO w 2 rundzie

  • Walka w kategorii open: Marek „Maro” Wilczak – Łukasz Lupa

Zwycięstwo Lupy przez KO w 1 rundzie

  • Walka w kategorii ciężkej: Michał „Łysy Bogas” Bogawski – Sebastian „Ztrolowany” Nowak

Zwycięstwo Ztrolowanego przez TKO w 3 rundzie

FAME MMA 2: Rafonix vs. Magical

  • Walka w kategorii open: (Main Event) Marcin „Rafonix” Krasucki – Daniel „Magical” Zwierzyński

Zwycięstwo Rafonixa przez TKO w 1 rundzie

  • Walka o mistrzostwo Fame MMA w kategorii półśredniej: (Co-Main Event) Dawid Malczyński – Adrian „Polak” Polański

Zwycięstwo Malczyńskiego przez niejednogłośną decyzję sędziów

  • Walka w kategorii open: Marek „AdBuster” Hoffmann – Dawid „Surfer” Ozdoba

Zwycięstwo AdBustera przez TKO w 1 rundzie

  • Walka w kategorii półśredniej: Amadeusz „Ferrari” Roślik – Sylwester „Bystrzak” Tkocz

Zwycięstwo Ferrariego przez TKO w 1 rundzie

  • Walka w kategorii open: Piotr „Bonus BGC” Witczak – Sebastian „Ztrolowany” Nowak

Zwycięstwo Ztrolowanego przez TKO w 2 rundzie

  • Walki w kategorii ciężkiej: (2 vs. 2) Piotr „Tybori” Tyburski Paweł „Tybori” Tyburski – Piotr Kluk Paweł Kluk

Zwycięstwo Tyburskich przez TKO w 1 rundzie

  • Walka w kategorii superciężkiej: Artur „Waluś” Walczak – Piotr „Czapi” Czapiewski

Zwycięstwo Walusia przez TKO w 1 rundzie

  • Walka w kategorii open: Kamil „Kasti” Stępiński – Łukasz Lupa

Zwycięstwo Kastiego przez TKO w 1 rundzie

FAME MMA 3: IsAmU vs. DeeJayPallaside

  • Walka w kategorii półśredniej: (Main Event) Szymon „IsAmU” Kasprzyk – Daniel „DeeJayPallaside” Pawlak

Zwycięstwo IsAmU przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka o mistrzostwo Fame MMA w kategorii półśredniej: (Co-Main Event) Dawid Malczyński (c) – Amadeusz „Ferrari” Roślik

Zwycięstwo Malczyńskiego przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka kobiet w kategorii open: Marta „Linkimaster” Linkiewicz – Monika „Esmeralda” Godlewska

Zwycięstwo Linkimaster przez TKO w 1 rundzie

  • Walka w kategorii open: Piotr „Bonus BGC” Witczak – Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień

Zwycięstwo Taxi Złotówy przez TKO w 1 rundzie

  • Walka w kategorii półśredniej: Filip „Filipek” Marcinek – Patryk „Ryba” Karaś

Zwycięstwo Ryby przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka w kategorii open: Adrian „Polak” Polański – Kasjusz „Don Kasjo” Życiński

Zwycięstwo Don Kasjo przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach (początkowo wygrana Polaka niejednogłośnie, jednak werdykt został zmieniony)

  • Walka w kategorii półśredniej: Krystian „Krycha” Wilczak – Bartosz „Ruby” Brzeziński

Zwycięstwo Krychy przez TKO w 1 rundzie

  • Walka w kategorii ciężkiej: Krzysztof „Bodychrist” Ciesielski – Marcin „Mnich Terminator” Wójcik

Zwycięstwo Mnicha Terminatora przez TKO w 2 rundzie

  • Walka w kategorii półśredniej: Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka – Kamil „Hassi” Hassan

Zwycięstwo Wiewióra przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

FAME MMA 4: Linkimaster vs. Lil Masti

  • Walka o mistrzostwo Fame MMA kobiet w kategorii open: (Main Event) Marta „Linkimaster” Linkiewicz – Aniela „Lil Masti” Bogusz

Zwycięstwo Lil Masti przez TKO w 1 rundzie

  • Walka w kategorii średniej: (Co-Main Event) Adrian „Medusa” Salamon – Piotr „Knaziuu” Knaś

Zwycięstwo Medusy przez poddanie w 2 rundzie

  • Walka w limicie umownym -74kg: Adrian „Polak” Polański – Amadeusz „Ferrari” Roślik

Zwycięstwo Polaka przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka w kategorii open: Michał „Boxdel” Baron – Jakub „Kubańczyk” Flas

Zwycięstwo Kubańczyka przez TKO w 1 rundzie

  • Walka w kategorii open: (K-1) Dawid „Ambro” Ambroziak – Kasjusz „Don Kasjo” Życiński

Zwycięstwo Don Kasjo przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka w kategorii open: Patryk „Kizo” Woziński – Marcin „Mielonidas” Makowski

Zwycięstwo Mielonidasa przez TKO w 3 rundzie

  • Walka w kategorii open: Filip „Filipek” Marcinek – Łukasz „Tomb” Imiełowski

Zwycięstwo Filipka przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka w kategorii półciężkiej: Krystian „Jongmen” Brzeziński – Kamil „Kasti” Stępiński

Zwycięstwo Jongmena przez poddanie w 2 rundzie

FAME MMA 5: Bonus BGC vs. Najman

  • Walka w kategorii ciężkiej: (Main Event) Piotr „Bonus BGC” Witczak – Marcin „El Testosteron” Najman

Zwycięstwo El Testosterona przez TKO w 1 rundzie

  • Walka o mistrzostwo Fame MMA w kategorii średniej: (Co-Main Event) Marcin Malczyński – Marek „AdBuster” Hoffmann

Zwycięstwo Malczyńskiego przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka w kategorii open: (Super freak fight) Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski – Marek „Lord Kruszwil” Kruszel

Zwycięstwo Lorda Kruszwila przez TKO w 2 rundzie

  • Walka w kategorii lekkiej: Szymon „IsAmU” Kasprzyk – Marcin „Rafonix” Krasucki

Zwycięstwo IsAmU przez poddanie w 1 rundzie

  • Walka o mistrzostwo Fame MMA w kategorii półśredniej: Dawid Malczyński (c) – Tomasz Olejnik

Zwycięstwo Malczyńskiego przez TKO w 1 rundzie

  • Walka kobiet w kategorii open: Ewelina „Ewelona” Kubiak – Monika „Esmeralda” Godlewska

Zwycięstwo Ewelony przez TKO w 1 rundzie

  • Walka w kategorii średniej: Krystian „Krycha” Wilczak – Kamil „Kasti” Stępiński

Zwycięstwo Kastiego przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka w kategorii piórkowej: Kamil „Hassi” Hassan – Oleh „Oleg” Riaszeńczew

Zwycięstwo Hassiego przez KO w 1 rundzie

FAME MMA 6: Zusje vs. Linkimaster

  • Walka kobiet w kategorii koguciej: (Main Event) Kamila „Zusje” Smogulecka – Marta „Linkimaster” Linkiewicz

Zwycięstwo Linkimaster przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka w kategorii półśredniej: (Co-Main Event) Wojciech Gola – Marcin „Rafonix” Krasucki

Zwycięstwo WG przez TKO w 1 rundzie

  • Walka w kategorii ciężkiej: Piotr „Bestia” Piechowiak – Marcin „El Testosteron” Najman

Zwycięstwo Bestii przez TKO w 1 rundzie

  • Walka w kategorii open: Jakub „Kubańczyk” Flas – Mateusz „L-Pro” Łapot

Zwycięstwo Kubańczyka przez TKO w 1 rundzie

  • Walka w kategorii półciężkiej: Maciej Rataj – Kasjusz „Don Kasjo” Życiński

Zwycięstwo Don Kasjo przez poddanie w 2 rundzie

  • Walka w kategorii półśredniej: Bartosz „Qbik” Kubik – Cyprian „Cypis” Racicki

Zwycięstwo Cypisa przez poddanie w 1 rundzie

  • Walka w kategorii półciężkiej: Alan „Alanik” Kwieciński – Arkadiusz „AroY” Tańcula

Zwycięstwo AroYa przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka w kategorii średniej: Dawid „Ambro” Ambroziak – Maciej „Szewcu” Szewczyk

Zwycięstwo Ambra przez niejednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

FAME MMA 7: Popek vs. Stifler

  • Walka w kategorii ciężkiej: (Main Event) Paweł „Popek Monster” Mikołajuw – Damian „Stifler” Zduńczyk

Zwycięstwo Popka Monstera przez poddanie w 1 rundzie

  • Walka w kategorii półśredniej: (Co-Main Event) Adrian „Polak” Polański – Amadeusz „Ferrari” Roślik

Zwycięstwo Polaka przez dyskwalifikację rywala w 2 rundzie

  • Walka w limicie umownym -80kg: Dawid Malczyński – Wojciech Gola

Zwycięstwo Malczyńskiego przez TKO w 2 rundzie

  • Walka kobiet w kategorii koguciej: Marta „Linkimaster” Linkiewicz – Marta „Martirenti” Rentel

Zwycięstwo Linkimaster przez TKO w 1 rundzie

  • Walka w limicie umownym -88kg: Arkadiusz „AroY” Tańcula – Paweł „Tybori” Tyburski

Zwycięstwo Tyboriego przez TKO w 2 rundzie

  • Walka w limicie umownym -74kg: Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka – Kamil „Hassi” Hassan

Zwycięstwo Wiewióra przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka w kategorii open: Tomasz Olejnik – Mariusz „Hejter” Słoński

Zwycięstwo Hejtera przez poddanie w 1 rundzie

  • Walka w kategorii open: Marcin „El Testosteron” Najman – Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk

Zwycięstwo El Testosterona przez poddanie w 1 rundzie

  • Walka w kategorii półciężkiej: Marcin „Mielonidas” Makowski – Łukasz Lupa

Zwycięstwo Lupy przez KO w 1 rundzie

  • Walka w kategorii ciężkiej: Sebastian „Ztrolowany” Nowak – Maciej Rataj

Zwycięstwo Rataja przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

FAME 8: Dubiel vs. Blonsky

  • Walka w kategorii średniej: (Main Event) Marcin Dubiel – Kacper „Blonsky” Błoński

Zwycięstwo Blonsky’ego przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka w kategorii ciężkiej: (Boks w rękawicach MMA, Co-Main Event) Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – Marcin „El Testosteron” Najman

Zwycięstwo Don Kasjo przez dyskwalifikację rywala w 1 rundzie

  • Walka w kategorii półśredniej: Michał „Sobota” Sobolewski – Filip „Filipek” Marcinek

Zwycięstwo Filipka przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka w kategorii średniej: (K-1 w małych rękawicach) Amadeusz „Ferrari” Roślik – Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka

Zwycięstwo Wiewióra przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka w limicie umownym -88kg: Paweł „Tybori” Tyburski – Gabriel „Arab” Al-Sulwi

Zwycięstwo Araba przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka w kategorii ciężkiej: Piotr „Szeli” Szeliga – Piotr „Bestia” Piechowiak

Zwycięstwo Bestii przez poddanie w 3 rundzie

  • Walka kobiet w kategorii koguciej: Kamila „Zusje” Smogulecka – Dagmara Szewczyk

Zwycięstwo Zusje przez TKO w 1 rundzie

  • Walka w kategorii półśredniej: Patryk „Mortalcio” Baran – Mariusz „Hejter” Słoński

Zwycięstwo Mortalcia przez poddanie w 3 rundzie

  • Walka o mistrzostwo XFC w kategorii półśredniej: (K-1) Piotr Pająk – Alan „Alanik” Kwieciński

Zwycięstwo Alanika przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka w kategorii półśredniej: Gamou Fall –Maciej „Szewcu” Szewczyk

Zwycięstwo Gamou przez poddanie w 2 rundzie

FAME 9: Let’s Play!

  • Walka w kategorii ciężkiej: (Boks, Main Event) Patryk „Kizo” Woziński – Gabriel „Arab” Al-Sulwi

Zwycięstwo Araba przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka w kategorii półśredniej: (Co-Main Event) Kacper „Blonsky” Błoński – Sylwester Wardęga

Zwycięstwo Blonsky’ego przez techniczne poddanie w 1 rundzie

  • Walka o mistrzostwo Fame MMA w kategorii średniej: Marcin Malczyński (c) – Jakub „Kubańczyk” Flas

Zwycięstwo Kubańczyka przez TKO w 1 rundzie

  • Walka kobiet w kategorii koguciej: Kamila „Zusje” Smogulecka – Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk

Zwycięstwo Kamiszki przez poddanie w 2 rundzie

  • Walka w kategorii półśredniej: Patryk „paTrykos” Domke – Paweł „Ponczek” Sikora

Zwycięstwo Ponczka przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka w kategorii półśredniej: Mariusz „Hejter” Słoński – Filip Zabielski

Zwycięstwo Zabielskiego przez niejednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka w limicie umownym -82kg: Mikołaj „VanDal” Rdzanek – Jakub „Kuba Post” Postaremczak

Zwycięstwo Kuby Posta przez niejednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka kobiet w limicie umownym -56kg: Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska – Anna „Anna IFBB PRO” Andrzejewska

Zwycięstwo Way of Blonde przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka w limicie umownym -79kg: Krystian „Krycha” Wilczak – Patryk „Mortalcio” Baran

Zwycięstwo Krychy przez TKO w 2 rundzie

  • Walka w kategorii piórkowej: Patryk „Ryba” Karaś – Oleh „Oleg” Riaszeńczew

Zwycięstwo Ryby przez poddanie w 3 rundzie

FAME 10: Don Kasjo vs. Parke

  • Walka o „Pas Króla” oraz 1kg sztabkę złota w umownym limicie -83.9kg: (Boks, Main Event) Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – Norman „Stormin” Parke

Zwycięstwo Stormina przez jednogłośną decyzję sędziów po 5 rundach

  • Walka w kategorii półśredniej: (Co Main-Event) Marcin Dubiel – Cezary „Czaro” Nykiel

Zwycięstwo Dubiela przez poddanie w 2 rundzie

  • Walka o mistrzostwo Fame MMA w kategorii półśredniej: Dawid „Bocian” Malczyński (c) – Adrian „Polak” Polański

Zwycięstwo Polaka przez KO w 2 rundzie

  • Walka o mistrzostwo Fame MMA kobiet w kategorii koguciej: Marta „Linkimaster” Linkiewicz – Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk

Zwycięstwo Linkimaster przez niejednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka w kategorii półciężkiej: Arkadiusz „AroY” Tańcula – Mateusz „Muran” Murański

Zwycięstwo AroY’a przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka w kategorii półśredniej: Alan „Alanik” Kwieciński – Piotr Pająk

Zwycięstwo Pająka przez poddanie w 2 rundzie

  • Walka w kategorii półśredniej: Amadeusz „Ferrari” Roślik – Mateusz „Haribo” Gąsiewski

Zwycięstwo Ferrariego przez TKO w 2 rundzie

  • Walka w limicie umownym -90kg: Gabriel „Arab” Al-Sulwi – Łukasz Lupa

Zwycięstwo Araba przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka w kategorii średniej: Michał Gała – Mikołaj Śmieszek

Zwycięstwo Gały przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka w kategorii półśredniej: Dawid „Ambro” Ambroziak – Piotr „Miejski Drwal” Szczurek

Zwycięstwo Miejskiego Drwala przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

FAME 11: Fight Club

  • Walka w limicie umownym -80kg: (Boks w rękawicach MMA, Main Event) Borys „The Tasmanian Devil” Mańkowski – Norman „Stormin” Parke

Zwycięstwo The Tasmanian Devila przez jednogłośną decyzję sędziów po 1 rundzie (15min)

  • Walka w kategorii lekkiej: (Co-Main Event) Marcin Dubiel – Wojciech „OjWojtek” Przeździecki

Zwycięstwo Dubiela przez TKO w 1 rundzie

  • Walka w limicie umownym -73 kg: (Boks w rękawicach MMA, Co-Main Event) Sylwester Wardęga – Daniel „Danny” Ferreri

Zwycięstwo Danny’ego przez TKO po 2 rundzie

  • Walka w limicie umownym -82 kg: Mikołaj „Mixer” Magdziarz – Piotr „Popo” Węgrzyn

Zwycięstwo Popo przez TKO w 2 rundzie

  • Walka w kategorii open: Filip „Filipek” Marcinek – Amadeusz „Ferrari” Roślik

Zwycięstwo Ferrariego przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka w kategorii open: Filip Zabielski – Maksym „Maksymalnie” Ziółkowski

Remis niejednogłośny

  • Walka w kategorii półśredniej: Norbert „Smolasty” Smoliński – Piotr „Miły Pan” Kołaczyński

Zwycięstwo Miłego Pana przez poddanie werbalne w 1 rundzie

  • Walka w kategorii półciężkiej: Marcin Malczyński – Arkadiusz Tańcula

Zwycięstwo Tańculi przez TKO w 1 rundzie

  • Walka w kategorii półśredniej: Krystian „Krycha” Wilczak – Aleksandr „Sasha” Muzheiko

Zwycięstwo Krychy przez niejednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka kobiet w limicie umownym -54 kg: Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska – Patrycja „MeLady” Wieja

Zwycięstwo Way of Blonde przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka w kategorii ciężkiej: Piotr „Szeli” Szeliga – Krzysztof „Fericze” Ferenc

Zwycięstwo Szeliego przez KO w 1 rundzie

  • Walka w kategorii lekkiej: (Półfinały turnieju Road To Armia) Adrian „Pitbull” Wieliczko – Gracjan Miś

Zwycięstwo Wieliczko przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka w kategorii lekkiej: (Półfinały turnieju Road To Armia) Jakub „Dragon” Kaczmarski – Roger Irlik

Zwycięstwo Kaczmarskiego przez niejednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

FAME 12: Don Kasjo vs. Polish Zombie

  • Walka w kategorii open: (W klatce rzymskiej 3m x 3m, 5x2min, Extra Fight) Arkadiusz Tańcula – Jacek „Muran” Murański

Zwycięstwo Tańculi przez dyskwalifikację rywala w 4 rundzie

  • Walka w kategorii open: (Boks, Walka dodatkowa) Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – Michał „Boxdel” Baron

Zwycięstwo Don Kasjo przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka w limicie umownym 87 kg: (Boks, Main Event) Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – Marcin „The Polish Zombie” Wrzosek

Zwycięstwo Don Kasjo przez jednogłośną decyzję sędziów po 6 rundach

  • Walka w kategorii półśredniej: (Co-Main Event) Kacper „Blonsky” Błoński – Mateusz „Matt Fit Lovers” Janusz

Zwycięstwo Blonsky’ego przez niejednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka o mistrzostwo Fame MMA w kategorii półśredniej: Adrian „Polak” Polański (c) – Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka

Zwycięstwo Wiewióra przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka kobiet w kategorii koguciej: Kamila „Zusje” Smogulecka – Marta „Martirenti” Rentel

Zwycięstwo Zusje przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka w kategorii ciężkiej: Piotr „Bestia” Piechowiak – Krzysztof „Radzik” Radzikowski

Zwycięstwo Bestii przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka w kategorii półśredniej: Krystian „Krycha” Wilczak – Maciej „Szewcu” Szewczyk

Zwycięstwo Krychy przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka kobiet w limicie umownym 60 kg: Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk – Anna „Anna IFBB PRO” Andrzejewska

Zwycięstwo Anny IFBB PRO przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka w limicie umownym 75 kg: Patryk „Ryba” Karaś – Kornel „Koro” Regel

Zwycięstwo Kora przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka w kategorii lekkiej: (Finał turnieju Road to Armia) Jakub „Dragon” Kaczmarski – Adrian „Pitbull” Wieliczko

Zwycięstwo Pitbulla przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

FAME 13: Nitro vs. Unboxall

  • Walka w kategorii lekkiej: (K-1, Main Event)  Sergiusz „Nitro” Górski –  Paweł „Unboxall” Smektalski

Zwycięstwo Unboxalla przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka w kategorii open: (Co-Main Event)  Norman „Stormin” Parke –  Paweł „Popek Monster” Mikołajuw

Zwycięstwo Stormina przez TKO (niezdolność do kontynuowania walki) w 1 rundzie

  • Walka w kategorii open: (Boks w meksykańskich rękawicach)  Adrian „Polak” Polański –  Amadeusz „Ferrari” Roślik

Zwycięstwo Polaka przez niejednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka o pas mistrzowski Fame MMA kobiet w kategorii koguciej:  Marta „Linkimaster” Linkiewicz (c) –  Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska

Zwycięstwo Linkimaster przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

  • Walka w limicie umownym 105 kg:  Jakub „Japczan” Piotrowicz –  Robert „Sutonator” Pasut

Zwycięstwo Sutonatora przez TKO (ciosy pięściami) w 1 rundzie

  • Walka w kategorii open: (K-1 w małych rękawicach MMA)  Gabriel „Arab” Al-Sulwi –  Piotr „Szeli” Szeliga

Zwycięstwo Szeliego przez KO (lewy prosty) w 2 rundzie

  • Walka w kategorii półśredniej:  Dawid Malczyński –  Paweł „Ponczek” Sikora

Zwycięstwo Malczyńskiego przez poddanie (duszenie trójkątne nogami) w 1 rundzie

  • Walka w kategorii półśredniej: (K-1 w małych rękawicach MMA)  Mariusz „Hejter” Słoński –  Rafał „Takefun” Górniak

No contest w 1 rundzie (Hejter przypadkowo sfaulował palcem w oko TakeFuna, w związku z czym lekarz nie dopuścił jego do kontynowania walki)

  • Walka w kategorii półśredniej:  Jakub „Kuba Post” Postaremczak –  Patryk „paTrykos” Domke

Zwycięstwo Patrykosa przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

FAME 14 – Gimper vs Xayoo

  • Wiktoria “Wiki” Jaroniewska pokonała Katarzynę „Lala Laluna” Alexander niejednogłośną decyzją sędziów (29:28, 28:29, 29:28)
  • Dawid Malczyński pokonał Mariusza „Hejter” Słońskiego przez TKO w I rundzie
  • Mateusz „Muran” Murański pokonał Alana „Alanika” Kwiecińskiego niejednogłośną decyzją sędziów (29:28, 28,29, 29:28)
  • Adam „AJ” Josef pokonał Mateusza “Fit Lovers” Janusza przez KO w I rundzie po 2:53 (K-1 w małych rękawicach)
  • Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka (c) obronił pas Fame MMA pokonując Krystiana „Krycha” Wilczaka jednogłośną decyzją sędziów
  • Norman „Stormin” Parke pokonał Piotra „Szeli” Szelige w II rundzie po 2:13 przez TKO
  • Agata „Fagata” Fąk pokonała Monikę „Mona” Kociołek jednogłośną decyzją sędziów (29:28) 
  • Marcin „Xayoo” Majkut pokonał Sergiusza „Nitro” Górskiego (K-1) przez TKO w I rundzie (2:43)
  • Mateusz „Tromba” Trąbka pokonał Tomasza „Gimper” Działowego przez TKO w II rundzie (2:45)

Fame MMA 15

karta walk

  • (Main Event): Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Aniela „Lil Masti” Bogusz – walka o pas mistrzowski “Królowej” 
  • (Co-main Event) Mikołaj „Konopskyy” Tylko vs Marcin “Xayoo” Majkut (K-1)
  • Kacper „Crusher” Błoński vs Marcin Dubiel (jedna runda no-limit, klatka rzymska)
  • Mariusz „Sarius” Golling vs Marcin „Polish Zombie” Wrzosek (Boks)
  • Arkadiusz Tańcula vs Jacek „Muran” Murański (W klatce rzymskiej)
  • Tomasz “Szalony Reporter” Matysiak – Jacek „Muran” Murański
  • Arkadiusz Tańcula vs Mateusz „Muran” Murański
  • Rafał „Takefun” Górniak vs Filip Zabielski
  • Franciszek „Franio” Rusiecki vs Jakub “Paramaxil” Frączek
  • Radosław “Warjat Radek” Kapias i Patryk Woźniak vs Jamil i Jamal Neffati (walka dwóch na dwóch)

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).