Silesion.PL

serwis informacyjny

Trailer i karta walk wszystkich gal Fame MMA

W 2018 roku FAME MMA startował jako projekt eksperyment. No początku w gali brali udział znani twórcy, którzy zajmowali się przede wszystkim patokontentem, który w tamtym czasie był sukcesywnie banowany na serwisie YouTube. Nie oznaczało to wcale, że nie są to chętnie oglądane osoby. FAME MMA umożliwiło im więc zrobienie tego, czego nie pozwalały serwisy społecznościowe, a co bardzo chcieli zobaczyć fani. Mowa oczywiście o biciu się przed kamerami i to do tego za pieniądze. Dziś do gali ciągną prawdziwe gwiazdy, zarówno influencerzy, jak i zawodowi zapaśnicy w najróżniejszych sportach. A pieniądze przewyższają oczekiwania i rosną z każdą kolejną galą. Zobacz, jak wyglądały karty walk i zapowiedzi filmowe kolejnych gal FAME MMA. Wyniki gal wszystkich gal FAME MMA znajdziesz w podlinkowanym artykule.

FAME MMA 1: Boxdel vs. Guzik – 30.06.2018

  • Walka o mistrzostwo Fame MMA w kategorii ciężkiej: (Main Event) Michał „Boxdel” Baron – Jakub „Guzik” Szymański
  • Walka w kategorii open: (Boks, Co-Main Event) Daniel „Magical” Zwierzyński – Adrian „Polak” Polański
  • Walka w kategorii open: (Pojedynek rycerski) Piotr Celej – Krzysztof Olczak
  • Walka w kategorii półśredniej: Dawid „Ambro” Ambroziak – Dawid „Surfer” Ozdoba
  • Walka w kategorii open: Michał Handke – Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
  • Walka w kategorii open: Hubert „Ken” Korczak – Krystian „Krycha” Wilczak
  • Walka w kategorii open: Marek „Maro” Wilczak – Łukasz Lupa
  • Walka w kategorii ciężkej: Michał „Łysy Bogas” Bogawski – Sebastian „Ztrolowany” Nowak

FAME MMA 2: Rafonix vs. Magical – 13.10.2018

  • Walka w kategorii open: (Main Event) Marcin „Rafonix” Krasucki – Daniel „Magical” Zwierzyński
  • Walka o mistrzostwo Fame MMA w kategorii półśredniej: (Co-Main Event) Dawid Malczyński – Adrian „Polak” Polański
  • Walka w kategorii open: Marek „AdBuster” Hoffmann – Dawid „Surfer” Ozdoba
  • Walka w kategorii półśredniej: Amadeusz „Ferrari” Roślik – Sylwester „Bystrzak” Tkocz
  • Walka w kategorii open: Piotr „Bonus BGC” Witczak – Sebastian „Ztrolowany” Nowak
  • Walki w kategorii ciężkiej: (2 vs. 2) Piotr „Tybori” Tyburski Paweł „Tybori” Tyburski – Piotr Kluk Paweł Kluk
  • Walka w kategorii superciężkiej: Artur „Waluś” Walczak – Piotr „Czapi” Czapiewski
  • Walka w kategorii open: Kamil „Kasti” Stępiński – Łukasz Lupa

FAME MMA 3: IsAmU vs. DeeJayPallaside – 30.03.2019

  • Walka w kategorii półśredniej: (Main Event) Szymon „IsAmU” Kasprzyk – Daniel „DeeJayPallaside” Pawlak
  • Walka o mistrzostwo Fame MMA w kategorii półśredniej: (Co-Main Event) Dawid Malczyński (c) – Amadeusz „Ferrari” Roślik
  • Walka kobiet w kategorii open: Marta „Linkimaster” Linkiewicz – Monika „Esmeralda” Godlewska
  • Walka w kategorii open: Piotr „Bonus BGC” Witczak – Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień
  • Walka w kategorii półśredniej: Filip „Filipek” Marcinek – Patryk „Ryba” Karaś
  • Walka w kategorii open: Adrian „Polak” Polański – Kasjusz „Don Kasjo” Życiński
  • Walka w kategorii półśredniej: Krystian „Krycha” Wilczak – Bartosz „Ruby” Brzeziński
  • Walka w kategorii ciężkiej: Krzysztof „Bodychrist” Ciesielski – Marcin „Mnich Terminator” Wójcik
  • Walka w kategorii półśredniej: Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka – Kamil „Hassi” Hassan

FAME MMA 4: Linkimaster vs. Lil Masti – 22.06.2019

  • Walka o mistrzostwo Fame MMA kobiet w kategorii open: (Main Event) Marta „Linkimaster” Linkiewicz – Aniela „Lil Masti” Bogusz
  • Walka w kategorii średniej: (Co-Main Event) Adrian „Medusa” Salamon – Piotr „Knaziuu” Knaś
  • Walka w limicie umownym -74kg: Adrian „Polak” Polański – Amadeusz „Ferrari” Roślik
  • Walka w kategorii open: Michał „Boxdel” Baron – Jakub „Kubańczyk” Flas
  • Walka w kategorii open: (K-1) Dawid „Ambro” Ambroziak – Kasjusz „Don Kasjo” Życiński
  • Walka w kategorii open: Patryk „Kizo” Woziński – Marcin „Mielonidas” Makowski
  • Walka w kategorii open: Filip „Filipek” Marcinek – Łukasz „Tomb” Imiełowski
  • Walka w kategorii półciężkiej: Krystian „Jongmen” Brzeziński – Kamil „Kasti” Stępiński

FAME MMA 5: Bonus BGC vs. Najman – 26.10.2019

  • Walka w kategorii ciężkiej: (Main Event) Piotr „Bonus BGC” Witczak – Marcin „El Testosteron” Najman
  • Walka o mistrzostwo Fame MMA w kategorii średniej: (Co-Main Event) Marcin Malczyński – Marek „AdBuster” Hoffmann
  • Walka w kategorii open: (Super freak fight) Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski – Marek „Lord Kruszwil” Kruszel
  • Walka w kategorii lekkiej: Szymon „IsAmU” Kasprzyk – Marcin „Rafonix” Krasucki
  • Walka o mistrzostwo Fame MMA w kategorii półśredniej: Dawid Malczyński (c) – Tomasz Olejnik
  • Walka kobiet w kategorii open: Ewelina „Ewelona” Kubiak – Monika „Esmeralda” Godlewska
  • Walka w kategorii średniej: Krystian „Krycha” Wilczak – Kamil „Kasti” Stępiński
  • Walka w kategorii piórkowej: Kamil „Hassi” Hassan – Oleh „Oleg” Riaszeńczew

FAME MMA 6: Zusje vs. Linkimaster – 28.03.2020

  • Walka kobiet w kategorii koguciej: (Main Event) Kamila „Zusje” Smogulecka – Marta „Linkimaster” Linkiewicz
  • Walka w kategorii półśredniej: (Co-Main Event) Wojciech Gola – Marcin „Rafonix” Krasucki
  • Walka w kategorii ciężkiej: Piotr „Bestia” Piechowiak – Marcin „El Testosteron” Najman
  • Walka w kategorii open: Jakub „Kubańczyk” Flas – Mateusz „L-Pro” Łapot
  • Walka w kategorii półciężkiej: Maciej Rataj – Kasjusz „Don Kasjo” Życiński
  • Walka w kategorii półśredniej: Bartosz „Qbik” Kubik – Cyprian „Cypis” Racicki
  • Walka w kategorii półciężkiej: Alan „Alanik” Kwieciński – Arkadiusz „AroY” Tańcula
  • Walka w kategorii średniej: Dawid „Ambro” Ambroziak – Maciej „Szewcu” Szewczyk

FAME MMA 7: Popek vs. Stifler – 5.09.2020

  • Walka w kategorii ciężkiej: (Main Event) Paweł „Popek Monster” Mikołajuw – Damian „Stifler” Zduńczyk
  • Walka w kategorii półśredniej: (Co-Main Event) Adrian „Polak” Polański – Amadeusz „Ferrari” Roślik
  • Walka w limicie umownym -80kg: Dawid Malczyński – Wojciech Gola
  • Walka kobiet w kategorii koguciej: Marta „Linkimaster” Linkiewicz – Marta „Martirenti” Rentel
  • Walka w limicie umownym -88kg: Arkadiusz „AroY” Tańcula – Paweł „Tybori” Tyburski
  • Walka w limicie umownym -74kg: Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka – Kamil „Hassi” Hassan
  • Walka w kategorii open: Tomasz Olejnik – Mariusz „Hejter” Słoński
  • Walka w kategorii open: Marcin „El Testosteron” Najman – Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk
  • Walka w kategorii półciężkiej: Marcin „Mielonidas” Makowski – Łukasz Lupa
  • Walka w kategorii ciężkiej: Sebastian „Ztrolowany” Nowak – Maciej Rataj

FAME 8: Dubiel vs. Blonsky – 21.11.2020

  • Walka w kategorii średniej: (Main Event) Marcin Dubiel – Kacper „Blonsky” Błoński
  • Walka w kategorii ciężkiej: (Boks w rękawicach MMA, Co-Main Event) Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – Marcin „El Testosteron” Najman
  • Walka w kategorii półśredniej: Michał „Sobota” Sobolewski – Filip „Filipek” Marcinek
  • Walka w kategorii średniej: (K-1 w małych rękawicach) Amadeusz „Ferrari” Roślik – Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
  • Walka w limicie umownym -88kg: Paweł „Tybori” Tyburski – Gabriel „Arab” Al-Sulwi
  • Walka w kategorii ciężkiej: Piotr „Szeli” Szeliga – Piotr „Bestia” Piechowiak
  • Walka kobiet w kategorii koguciej: Kamila „Zusje” Smogulecka – Dagmara Szewczyk
  • Walka w kategorii półśredniej: Patryk „Mortalcio” Baran – Mariusz „Hejter” Słoński
  • Walka o mistrzostwo XFC w kategorii półśredniej: (K-1) Piotr Pająk – Alan „Alanik” Kwieciński
  • Walka w kategorii półśredniej: Gamou Fall –Maciej „Szewcu” Szewczyk

FAME 9: Let’s Play! – 6.03.2021

  • Walka w kategorii ciężkiej: (Boks, Main Event) Patryk „Kizo” Woziński – Gabriel „Arab” Al-Sulwi
  • Walka w kategorii półśredniej: (Co-Main Event) Kacper „Blonsky” Błoński – Sylwester Wardęga
  • Walka o mistrzostwo Fame MMA w kategorii średniej: Marcin Malczyński (c) – Jakub „Kubańczyk” Flas
  • Walka kobiet w kategorii koguciej: Kamila „Zusje” Smogulecka – Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk
  • Walka w kategorii półśredniej: Patryk „paTrykos” Domke – Paweł „Ponczek” Sikora
  • Walka w kategorii półśredniej: Mariusz „Hejter” Słoński – Filip Zabielski
  • Walka w limicie umownym -82kg: Mikołaj „VanDal” Rdzanek – Jakub „Kuba Post” Postaremczak
  • Walka kobiet w limicie umownym -56kg: Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska – Anna „Anna IFBB PRO” Andrzejewska
  • Walka w limicie umownym -79kg: Krystian „Krycha” Wilczak – Patryk „Mortalcio” Baran
  • Walka w kategorii piórkowej: Patryk „Ryba” Karaś – Oleh „Oleg” Riaszeńczew

FAME 10: Don Kasjo vs. Parke – 15.05.2021

  • Walka o „Pas Króla” oraz 1kg sztabkę złota w umownym limicie -83.9kg: (Boks, Main Event) Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – Norman „Stormin” Parke
  • Walka w kategorii półśredniej: (Co Main-Event) Marcin Dubiel – Cezary „Czaro” Nykiel
  • Walka o mistrzostwo Fame MMA w kategorii półśredniej: Dawid „Bocian” Malczyński (c) – Adrian „Polak” Polański
  • Walka o mistrzostwo Fame MMA kobiet w kategorii koguciej: Marta „Linkimaster” Linkiewicz – Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk
  • Walka w kategorii półciężkiej: Arkadiusz „AroY” Tańcula – Mateusz „Muran” Murański
  • Walka w kategorii półśredniej: Alan „Alanik” Kwieciński – Piotr Pająk
  • Walka w kategorii półśredniej: Amadeusz „Ferrari” Roślik – Mateusz „Haribo” Gąsiewski
  • Walka w limicie umownym -90kg: Gabriel „Arab” Al-Sulwi – Łukasz Lupa
  • Walka w kategorii średniej: Michał Gała – Mikołaj Śmieszek
  • Walka w kategorii półśredniej: Dawid „Ambro” Ambroziak – Piotr „Miejski Drwal” Szczurek

FAME 11: Fight Club – 2.10.2021

  • Walka w limicie umownym -80kg: (Boks w rękawicach MMA, Main Event) Borys „The Tasmanian Devil” Mańkowski – Norman „Stormin” Parke
  • Walka w kategorii lekkiej: (Co-Main Event) Marcin Dubiel – Wojciech „OjWojtek” Przeździecki
  • Walka w limicie umownym -73 kg: (Boks w rękawicach MMA, Co-Main Event) Sylwester Wardęga – Daniel „Danny” Ferreri
  • Walka w limicie umownym -82 kg: Mikołaj „Mixer” Magdziarz – Piotr „Popo” Węgrzyn
  • Walka w kategorii open: Filip „Filipek” Marcinek – Amadeusz „Ferrari” Roślik
  • Walka w kategorii open: Filip Zabielski – Maksym „Maksymalnie” Ziółkowski
  • Walka w kategorii półśredniej: Norbert „Smolasty” Smoliński – Piotr „Miły Pan” Kołaczyński
  • Walka w kategorii półciężkiej: Marcin Malczyński – Arkadiusz Tańcula
  • Walka w kategorii półśredniej: Krystian „Krycha” Wilczak – Aleksandr „Sasha” Muzheiko
  • Walka kobiet w limicie umownym -54 kg: Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska – Patrycja „MeLady” Wieja
  • Walka w kategorii ciężkiej: Piotr „Szeli” Szeliga – Krzysztof „Fericze” Ferenc
  • Walka w kategorii lekkiej: (Półfinały turnieju Road To Armia) Adrian „Pitbull” Wieliczko – Gracjan Miś
  • Walka w kategorii lekkiej: (Półfinały turnieju Road To Armia) Jakub „Dragon” Kaczmarski – Roger Irlik

FAME 12: Don Kasjo vs. Polish Zombie – 20.11.2021

  • Walka w kategorii open: (W klatce rzymskiej 3m x 3m, 5x2min, Extra Fight) Arkadiusz Tańcula – Jacek „Muran” Murański
  • Walka w kategorii open: (Boks, Walka dodatkowa) Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – Michał „Boxdel” Baron
  • Walka w limicie umownym 87 kg: (Boks, Main Event) Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – Marcin „The Polish Zombie” Wrzosek
  • Walka w kategorii półśredniej: (Co-Main Event) Kacper „Blonsky” Błoński – Mateusz „Matt Fit Lovers” Janusz
  • Walka o mistrzostwo Fame MMA w kategorii półśredniej: Adrian „Polak” Polański (c) – Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
  • Walka kobiet w kategorii koguciej: Kamila „Zusje” Smogulecka – Marta „Martirenti” Rentel
  • Walka w kategorii ciężkiej: Piotr „Bestia” Piechowiak – Krzysztof „Radzik” Radzikowski
  • Walka w kategorii półśredniej: Krystian „Krycha” Wilczak – Maciej „Szewcu” Szewczyk
  • Walka kobiet w limicie umownym 60 kg: Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk – Anna „Anna IFBB PRO” Andrzejewska
  • Walka w limicie umownym 75 kg: Patryk „Ryba” Karaś – Kornel „Koro” Regel
  • Walka w kategorii lekkiej: (Finał turnieju Road to Armia) Jakub „Dragon” Kaczmarski – Adrian „Pitbull” Wieliczko

FAME 13: – 12.03.2022