Silesion.PL

serwis informacyjny

Wyjątkowe Iluminarium z pokojami sensorycznymi w CH M1 na Śląsku

ILUMINARIUM – specjalnie stworzoną przestrzeń z pokojami sensorycznymi będzie można obejrzeć już 5 marca na parkingu centrum handlowego M1 w Częstochowie. To wyjątkowa możliwość zabawy zmysłami w namiotach sferycznych wypełnionych interaktywnymi dźwiękami, światłami i efektami specjalnymi. W kolejnych tygodniach marca oraz w kwietniu ILUMINARIUM dostępne będzie też w M1 w Czeladzi, Zabrzu i Bytomiu.

Obiekt, który stanie na parkingach śląskich centrów handlowych M1, przypomina z zewnętrz wioskę igloo. Jednak w środku kryje prawdziwą feerię doświadczeń zmysłowych i zapierających dech w piersiach pokazów audiowizualnych. ILUMINARIUM M1 to niezwykła sensoryczna wystawa immersyjna, która oczaruje zarówno młodszych, jak i starszych odbiorców.

“Podczas tegorocznej zimy zapraszamy klientów M1 do wyjątkowego świata zmysłów i wyobraźni. ILUMINARIUM to instalacja, która nie tylko wciąga w świat barw i dźwięków, ale także skłania do głębszej refleksji nad kondycją ludzką we współczesnym świecie. To miejsce, które pozostawia przekonanie, że sztuka i światło mają moc leczenia zarówno duszy jak i ciała” – mówi Urszula Porębska, dyrektor działu marketingu METRO PROERTIES, zarządcy centrów M1.

ILUMINARIUM to zarówno pokoje relaksacyjne, stanowiące eteryczną oazę spokoju, jak i przestrzeń z nutą szaleństwa, pobudzająca wyobraźnię. Pełne doświadczenie oferowane w ILUMINARIUM to podróż do wnętrza samych siebie, gdzie dźwięki i kolory prowadzą przez emocjonalne pejzaże, aż do osiągnięcia wewnętrznego spokoju i stabilizacji.

Serce ILUMINARIUM to przestrzeń, gdzie znajduje się mapping świetlno-laserowy, przenoszący widzów do innego wymiaru i wprowadzający w dalszą podróż poprzez:

  • • Red Light – pokój zachęcający do refleksji nad wpływem czasu spędzanego w zamkniętych przestrzeniach na samopoczucie, a dodatkowo działa terapeutycznie i wyciszająco.
  • • Pokój Laser Challenge stanowi syntezę przyjemności i refleksji. Skłania do zastanowienia, czy nie warto czasem zwolnić i znaleźć czas dla siebie.
  • • Pokój Immersyjny, w którym sztuka wchodzi bezpośrednio do umysłu poprzez tysiące bodźców LED, tworząc niepowtarzalne wrażenia estetyczne.
  • • Pokój Motion Room to eksploracja ruchu i jego wpływu na emocje. Można być tutaj zarówno czynnym uczestnikiem, jak i biernym obserwatorem tego fascynującego zjawiska.
  • • Pokój Laserowy, czyli prawdziwa uczta dla zmysłów. Symfonia kolorów i kształtów tańcząca w ciemnościach, tworząca prawdziwy kalejdoskop wrażeń.

ILUMINARIUM w centrum handlowym M1 w Częstochowie będzie czynne od 5 do 9 marca. Klientów

M1 w Czeladzi zaprosi od 13 do 18 marca (z wyjątkiem niedzieli 17 marca). W M1 Zabrzu będzie dostępne od 22 do 26 marca, natomiast w M1 Bytom otworzy drzwi od 2 do 6 kwietnia 2024. Biletem wstępu będzie paragon za zakupy w M1 wartości minimum 50 zł.

M1 to sieć dziewięciu centrów handlowych zlokalizowanych w Polsce centralnej i południowej, zarządzanych przez METRO PROPERTIES. To 450 tysięcy m² powierzchni handlowej, na której swoje sklepy i punkty usługowe prowadzi 650 najemców niemal wszystkich branż. Na Śląsku centra handlowe M1 zapraszają klientów w Częstochowie, Czeladzi, Zabrzu i Bytomiu.

METRO PROPERTIES sp. z o.o. jest spółką oferującą usługi w zakresie profesjonalnego zarządzania nieruchomościami i procesami inwestycyjnymi. Spółka odpowiada za strategiczny rozwój nieruchomości, planowanie, budowę, wynajem, sprzedaż/kupno nieruchomości. W zakresie odpowiedzialności spółki leży center i facility management.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024