Silesion.PL

serwis informacyjny

Jeden paragon to 10 gr na dowolną zbiórkę. PanParagon rusza z akcją, która pomaga ratować życie 

Jak wesprzeć zbiórkę, która ratuje czyjeś życie lub zdrowie? Od teraz, oprócz wpłacenia określonej kwoty, można również… dodawać paragony do aplikacji PanParagon. Jeden wprowadzony dowód zakupu to 10 gr na dowolną składkę opublikowaną na portalu Siepomaga.pl. Jak dołączyć do akcji “Paragony poMocy” i bezinteresownie wspierać potrzebujących?   

PanParagon to aplikacja do wyszukiwania promocji i przechowywania paragonów. Wraz z nadejściem marca stworzyliśmy w aplikacji prosty mechanizm, który będzie niósł pomoc osobom poważnie chorym. Paragony dodawane do naszej aplikacji, będą wspierały wybrane przez naszych użytkowników zbiórki zweryfikowane przez Fundację Siepomaga.pl – informuje Antonina Grzelak z aplikacji PanParagon. – Do akcji zapraszamy również partnerów biznesowych, którzy w zamian za przekazanie darowizny na rzecz potrzebujących otrzymają od nas możliwość reklamy na naszych powierzchniach reklamowych – dodaje.  

Paragony pomocy” – od czego zacząć, by wspierać chorych i ratować ich życie?   

Aby przypisać paragony do konkretnej zbiórki, wystarczy na ekranie startowym aplikacji kliknąć w baner “Siepomaga.pl”, a następnie na wyświetlonej stronie skopiować link do danej składki. Dzięki temu twórcy aplikacji będą wiedzieć, do kogo mają trafić pieniądze. Od tego momentu, za dodawane przez użytkownika paragony przeznaczone zostaną pieniądze na konkretny cel.  

Poniższa grafika obrazuje, jak wygląda to w praktyce.

Po zakończonym miesiącu system aplikacji sumuje, ile dany użytkownik wprowadził paragonów, a następnie przelewana jest darowizna na wskazaną zbiórkę. 

Jednak to nie wszystko, co można zrobić w ramach tej szlachetnej akcji.  

Darmowa reklama za przekazanie darowizny 

Twórcy aplikacji przygotowali także propozycję, która może zainteresować podmioty, które chcą rozpromować swoją markę:  

Dodatkowo, w ramach akcji „Paragony poMocy” mamy również specjalną ofertę dla firm. W zamian za przekazanie darowizny na rzecz zbiórek z fundacji Siepomaga.pl udostępniamy darmową reklamę w aplikacji PanParagon oraz w naszych mediach społecznościowych, które generują nawet milionowe zasięgi. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu – informuje Antonina Grzelak, PanParagon. 

Akcja “Paragony poMocy” potrwa co najmniej do 31.05.2024 r. 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024