Silesion.PL

serwis informacyjny

Wraca kadra! Po 3 punkty? Po Mega Pakiet!

W końcu! Polska kadra po kwartale wraca na boiska w ramach kwalifikacji do Euro 2020. Póki co idą nam one pomyślnie. Po 4 meczach mamy komplet punktów, także nasze apetyty znacznie wzrosły. Na pewno wśród nas znajdą się osoby, które uważają, iż Polska nie przegra żadnego meczu do końca eliminacji i przyznamy Wam szczerze, że nietrudno nam uwierzyć w taki scenariusz!

Eliminacje Euro 2020 – Czy Polska nie przegra żadnego spotkania w grupie G? (zakłady dostępne w BETFAN)

 • Tak
  2.65
 • Nie
  1.40


Eliminacja Euro 2020 – Ile punktów zdobędzie Polska w grupie G? (zakłady dostępne w BETFAN)

 • Poniżej 24.5
  1.75
 • Powyżej 24.5
  1.93


Mamy nadzieję, że Jerzy Brzęczek nie zastanawia się nad takimi kwestiami. Prawda jest taka, że liczy się najbliższy mecz i nie ma co za daleko wybiegać w przyszłość. Wydaje się również, że najbliższy rywal “Biało-Czerwonych” nie jest z absolutnego topu. Wystarczy spojrzeć chociażby na to jak Słowenii idzie w eliminacjach. Po 4 kolejkach mają zaledwie 5 punktów. Cóż, remisy z Macedonią i Izraelem oraz porażka z Austrią pokazują, że nie ma czego się obawiać, ale…

… właśnie. Musi być jakieś “ale”. Ostatni wyjazd do Słowenii nie kojarzy nam się zbyt dobrze. Dekadę temu kadra Leo Beenhakkera pojechała na teren rywala i – co tu dużo pisać – dostała w cymbał 0:3. Wówczas płomienne, prawie 10-minutowe przemówienie wygłosił Dariusz Szpakowski nt. polskiej piłki. Tamten mecz z obecnej kadry pamiętają Kuba Błaszczykowski i Robert Lewandowski. Pora, żeby wycieczka do Słowenii zaczęła kojarzyć się nieco przyjemniej.

3000 złotych za friko! Niemożliwe? W słowniku zakładów bukmacherskich BETFAN nie ma takiego słowa. To tylko początek! Ciekawi co dalej? Nic prostszego – OTWÓRZ DARMOWE KONTO. Zajmie to mniej niż minutę!

Lubisz gdy ktoś załatwia zbędne formalności za Ciebie? My też. Wkurzają Cię podatki? Nas też. Graj tak jak chcesz, a zakłady bukmacherskie BETFAN po prostu powiększą Twoją wygraną – 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. ZAWSZE.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024