Silesion.PL

serwis informacyjny

Wola Filipowska i Kłobuck – kolejne stacje w sieci MOYA

MOYA Stacja Paliw

MOYA Stacja Paliw

Sieć MOYA wzbogaciła się o dwie kolejne stacje paliw – są to punkty w Kłobucku (woj. śląskie) oraz w Woli Filipowskiej (woj. małopolskie). Stacje skupiają się przede wszystkim na obsłudze klientów lokalnych. Oba obiekty działają w modelu franczyzowym.

Stacja MOYA w Kłobucku mieści się przy drodze powiatowej łączącej Kłobuck z pobliską miejscowością Kamyk. Kierowcy mogą tu zatankować benzynę 95, olej napędowy standardowy, uszlachetniony ON MOYA Power oraz LPG. Szybki wlew diesla zapewnia klientom możliwość efektywnego uzupełnienia baków o większych pojemnościach (samochody ciężarowe, autobusy czy pojazdy rolnicze), a użytkownicy nowoczesnych aut z silnikami wysokoprężnymi mogą skorzystać z płynu AdBlue, który dostępny jest z dystrybutora. Dodatkowo, na stacji paliw w Kłobucku działa Paczkomat InPost oraz kolektura LOTTO. Stacja paliw MOYA w Woli Filipowskiej zlokalizowana jest przy drodze krajowej 79 relacji Kraków – Trzebinia.

Stacja jest bardzo dobrze wyposażona – oprócz paliw (benzyna 95, 98, olej napędowy, LPG), na kierowców czekają kompresor, odkurzacz i myjnia ręczna. Truckerzy mogą skorzystać z pobliskiego parkingu, a także szybkich wlewów diesla i dystrybutora płynu AdBlue.

Obie stacje wyposażone są w sklepy wielobranżowe, których asortyment jest bardzo bogaty. Można tu zrobić zakupy zarówno na drogę, jak i do domu. W Caffe MOYA z kolei można napić się dobrej kawy w wielu wariantach, a także zjeść np. hot-doga, zapiekanki, kanapki, produkty na słodko i wiele innych smacznych produktów.

informacja prasowa

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author