Silesion.PL

serwis informacyjny

Wojciech Szczęsny pokonany przez Harry Kane z połowy boiska! VIDEO

Tottenham Hotspur wygrał z Juventusem Turyn 3:2 w ramach towarzyskiego turnieju International Champions Cup. Ozdobą spotkania było trafienie Harry’ego Kane’a, który przelobował Wojciecha Szczęsnego prawie z połowy boiska.
Tuż przed końcem zwycięstwo dał swojej drużynie Harry Kane, który zdobył gola z połowy boiska, lobując Wojciecha Szczęsnego. Na ławce trenerskiej Juve zadebiutował Maurizio Sarri.

Rozgrywany w Singapurze mecz Szczęsny rozpoczął na ławce rezerwowych, ale takiego zakończenia nie mógł się spodziewać.

Juventus – Tottenham 2:3 (0:1)

0:1 – Erik Lamela 30,
1:1 – Gonzalo Higuain 56,
2:1 – Cristiano Ronaldo 60 –
2:2 Lucas Moura 65,
2:3 – Harry Kane 90+3

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).